Про відсутність газопостачання на території ОТГ 22 серпня 2018 року

До відома жителів смт. Миколаївка, смт. Улянівка, с. Новосуханівка, с. Червоний кут, с. Калинівка, с. Сушиліне, с. Жолобок, с. Самара, с. Гостинне, с. Веселе, с. Марківка, с. Рудка, с, Луциківка, с. Верхосулка, с. Сульське, с. Лохня, с. Валіївка, с. Бакша, с. Бобрик, с. Тучне, с. Олександрівка, с. Комарицьке, с. Товста, с. Г.Вирівська.

09:20 21.08.2018

День села Верхосулка

Традиційно в кінці липня  у Верхосульському старостаті відмічали День села. Цього року свято відбувалося 21 липня.

15:56 20.08.2018

Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ

УРЯДОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ УТРИМАННЯ МОЛОДНЯКА ВРХ (ЗА УТРИМАННЯ МОЛОДНЯКА ДО 13 МІСЯЧНОГО ВІКУ 2500 ГРИВЕНЬ НА ГОЛОВУ) Дотація надається фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осібу поточному році.

11:35 20.08.2018

"СТРИВАЙ!" - соціальна кампанія на виконання Стратегії безпеки дорожнього руху

У рамках виконання Стратегії безпеки дорожнього руху, ухваленої Кабінетом Міністрів України 14 червня 2017 року, спрямованої на попередження дорожньо-транспортного траватизму дітей та молоді та формування високого загального рівня дорожньої культури в громадян, Міністерство охорони здоров'я повідомило про запуск соціальної рекламної кампанії під назвою "Стривай!".

16:17 07.08.2018

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

За інформацією відділу освіти Миколаївської селищної ради станом на 1 серпня 2018 року  з  метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» всі навчальні заклади громади забезпечені основним обладнанням, приладами, меблями та дидактичним матеріалом для перших класів (їх на сьогодні 9).

08:52 06.08.2018

НОВИЙ МАРШРУТ

Комунальним підприємством Миколаївської селищної ради "Благоустрій" виконано розрахунок витрат по маршруту Тімірязєвка-Миколаївка-Тімірязєвка та розроблено графік руху по даному маршруту.

16:31 01.08.2018