Інформація ФСС

ІНФОРМАЦІЯ СТРАХУВАЛЬНИКУ

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві визначено Пенсійний фонд України.

08:48:52 23.05.2023

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ

З 1 січня 2023 року екстрене повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві (далі – Екстрене повідомлення) до Фонду соціального страхування не надсилається. Це обумовлено тим, що з 1 січня 2023 року  уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України.

14:52:17 09.01.2023

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ СУМЩИНИ

З 1 січня 2023 року повідомлення про нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві (далі – Повідомлення) до Фонду соціального страхування не надсилається. Це обумовлено тим, що з 1 січня 2023 року  уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України.

14:51:47 09.01.2023

У 2022 РОЦІ ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 325 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВИПЛАТ ЗА ДЕРЖАВНИМ СОЦІАЛЬНИМ СТРАХУВАННЯМ

Система соціального страхування України витримала всі виклики повномасштабного вторгнення – виплати лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, щомісячних та одноразових страхових виплат тощо не призупинялись попри бойові дії.

11:12:58 06.01.2023

РЕОРГАНІЗАЦІЯ: КУДИ ПОДАВАТИ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКИ З 1 СІЧНЯ

З 1 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду України – відтепер саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. ФССУ перебуває в процесі припинення.

10:38:30 04.01.2023