Пропозиції

Білопільський РВК повідомляє:

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

Гідна зарплата

Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат, що несе службу поза зоною ООС(АТО), отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремих видів (родів) військ: Високомобільних десантних військ, Сил спецоперацій, корабельному складу ВМС, артилерії, танкістам тощо.

За підписання першого контракту від держави виплачується одноразова грошова допомога: особам рядового  складу – 14096 грн., особам сержантського і старшинського складу – 15858 грн., особам офіцерського складу – 17620 грн., а територіальними громадами – від 1000 до 3000 грн.

Також виплачується винагорода усім військовослужбовцям, які виконують свої обов’язки у зоні ООС(АТО), незалежно від звання та посади. Військовослужбовці першої лінії оборони щомісяця отримують додатково 10000 грн. В інших районах ООС(АТО)—4500 грн.

Передбачено, з  жовтня 2018 року збільшення заробітної плати військовослужбовцям  на 30%, що становитиме для солдата більше 9000 грн., а з  січня 2019 року ще на 30%, що становитиме від 12 000 грн.

Збереження робочого місця і середньої зарплати

Відповідно до ст. 119 “Кодексу законів про працю України” за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб — підприємців, в яких вони працювали на час призову.

За порушення вимог зазначеної статті Кодексу законів роботодавці можуть бути притягнутими до юридичної відповідальності.

Можливість безкоштовно отримати вищу освіту

Після завершення першого контракту (у тому числі 6 — ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту без відриву від військової служби (заочно).

З питань оформлення контракту та за більш детальнішою інформацією просимо звертатися за адресою: м.Білопілля, вул. Соборна, 46 , Білопільський РВК, тел. 9-19-70,  095-309-7088, 095-707-8272.

02.10.2018

ОСНОВ’ЯНСЬКА КОЛІЙНА  МАШИННА СТАНЦІЯ запрошує МОНТЕРІВ КОЛІЇ,  СКЛАДАЧА ПОЇЗДІВ,   ТОКАРЯ,  КОВАЛЯ, КУХАРЯ, АВТОГРЕЙДЕРИСТА (водія навантажувача), БУЛЬДОЗЕРИСТА, ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРНИКА на постійну роботу

ОСНОВ’ЯНСЬКА КОЛІЙНА  МАШИННА СТАНЦІЯ Харків, Мереф’янске шосе 30а, зупинка маршрутного автобусу «Овочева фабрика», конт. тел.:  057-729-25-69,  050-217-05-92,  063-212-21-97 на ПОСТІЙНУ РОБОТУ запрошує МОНТЕРІВ КОЛІЇ,  СКЛАДАЧА ПОЇЗДІВ,   ТОКАРЯ,  КОВАЛЯ, КУХАРЯ, АВТОГРЕЙДЕРИСТА (водія навантажувача), БУЛЬДОЗЕРИСТА, ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРНИКА.

09:05:36 15.04.2021

Вакансії АТ "Сумське НВО"

Найбільше ринкоутворююче підприємство Сумської області запрошує на роботу кваліфікованих працівників!!!!

10:49:11 29.08.2019