Інформація служби зайнятості

Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення»

Більше трьох років діє пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення». За цей час досвід її реалізації різниться по областях нашої країни, але більше ніж 180 неповнолітніх отримали шанс на нове майбутнє, суд звільнив їх від кримінальної відповідальності, а потерпілі отримали відшкодування збитків.

15:51:44 02.12.2022

На Сумщині послугами служби зайнятості користуються 14,5 тисяч безробітних

Як повідомили у Сумському обласному центрі зайнятості, станом на сьогодні на обліку в центрах зайнятості регіону перебуває 14,5 тис. наших земляків. З них 12,2 тисячі чоловік отримують допомогу по безробіттю. Середньомісячний розмір допомоги складає 4,1 тис. гривень, що майже на 400 грн більше торішнього показника.

14:27:33 30.09.2022

Державний аграрний реєстр

Процес діджиталізації є одним з визначальних факторів економічного зростання підприємств, та й усього суспільства в цілому. Діджиталізація та створення різного роду корисних сервісів та ресурсів стало одним із визначальних процесів в Україні. Попри те, що в нашій країні триває воєнний стан, все нові діджітал технології створюються для полегшення та продовження розвитку нашої держави та людей. Однією із таких діджитал новацій став Державний аграрний реєстр (далі ДАР).

11:46:33 08.09.2022

22,7 ТИСЯЧІ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГИ ВІД УПРАВЛІННЯ ФОНДУ ЗА ЧАС ВІЙНИ

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. Так, з початку російської агресії лікарняні та декретні допомоги за соцстрахівські кошти отримали 22,7 тисячі працівників Сумщини на загальну суму майже 85 мільйонів  гривень.

15:26:13 09.06.2022

Війна загострила проблеми зайнятості жителів Сумщини

Війна в Україні, спричинена агресією рф, посилила вразливість і підвищила економічні, соціальні ризики та загрози для жителів нашої області. Про це свідчить опитування «Оцінка потреб жителів Сумської області», яке провели у квітні цього року Центр соціальних досліджень Сумського держуніверситету спільно з обласною службою зайнятості.

14:51:58 16.05.2022

На який розмір допомоги з безробіття я можу розраховувати?

- Це питання хвилює багатьох. Погодьтеся, життя – річ інколи непередбачувана. З якихось причин ви раптом втратили роботу, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - У цьому разі виникає, як каже буква закону, страховий випадок. Плюс на місцевому, локальному ринку відсутні прийнятні пропозиції вашого працевлаштування. Вас зареєструють у службі зайнятості як безробітного. Отоді відповідно до норм чинного законодавства ви маєте право на виплату допомоги з безробіття.

18:45:55 17.02.2022

Усе частіше у базі вакансій служби зайнятості Сумщини з’являються рідкісні спеціальності»

- У ці лютневі дні 2022 року у базі вакансій служби зайнятості Сумщини налічується близько півтори тисячі вакансій. Серед них є різні: і з великими заробітними платами, і на рівні мінімальної, вакансії для фахівців та для робітників. База вакансій оновлюється щоденно, - розповідає директор обласної служби зайнятості Володимир Підлісний. - Найбільш високооплачуваними на сьогодні є геодезист – із зарплатою 36 тис. грн., виконавець робіт – 45 тис. грн., директор виробництва – понад 30 тис. грн. тощо. Однак подібних вакансій дуже мало.

16:09:49 17.02.2022

Легальна праця: які переваги отримують роботодавці?

- «Тіньова» зайнятість, так звана зарплата у «конвертах» – негативні явища, які все ще залишаються актуальними у наш час. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на життя людини. Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

11:16:58 17.02.2022