Інформація для ВПО

На Сумщині стартувала інформаційна кампанія для переселенців «Робота для ВПО: ти потрібен»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

15:37:33 15.09.2023

Мовою цифр: 196 внутрішньо переміщених осіб працевлаштовано з початку року за сприяння служби зайнятості

Станом на 15вересня 2023 року 1110 внутрішньо переміщених осіб скористалася послугами обласної служби зайнятості. Зокрема працевлаштовано 196 ВПО. Переселенці працюють в аграрному секторі, на підприємствах переробної промисловості, у галузях освіти, охорони здоров’я, державного управління, торгівлі, будівництві тощо.

15:36:01 15.09.2023