Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів на 2020 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного актарішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності на 2020 рік по Миколаївській селищній раді». оприлюднено 17.05.2019 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного актарішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради на 2020 рік». оприлюднено 17.05.2019 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного актарішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Миколаївської селищної ради на 2020 рік». оприлюднено 17.05.2019 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного актарішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди за 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна на території  Миколаївської селищної ради». оприлюднено 17.05.2019 р.