Інформація за 2020 рік

Про прийом на навчання до Національної академії статистики, обліку та аудиту на 2020/21 навчальний рік

HACOA здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступенів бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Офіційна статистика», «Цифрова економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік, аудит та оподаткування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форми навчання.

11:43:30 13.07.2020

До уваги мешканців с.Верхосулка, с.Сульське, с.Мукіївка!

У зв'язку з проведенням позапланових ремонтних робіт філією Білопільський РЕМ ПАТ "Сумиобленерго" буде відсутнє електропостачання по населених пунктах с.Верхосулка, с.Сульське, с.Мукіївка з 8-00 години до 21-00 години 25 червня 2020 року.

10:39:31 24.06.2020