Інформація за 2020 рік

«Сумигаз» завершує ремонтні роботи газових мереж в рамках підготовки до опалювального сезону

У ході підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці АТ «Сумигаз» провели комплексне обстеження 10 тисяч кілометрів газових мереж та обладнання на них, модернізовано більше 100 об’єктів газорозподільної системи Сумщини.

09:37:53 09.09.2020

УВАГА БОТУЛІЗМ!

Ботулізм – це харчове отруєння, що виникає в результаті споживання продуктів з накопиченими в них ботулотоксинами. Для ботулізму характерна сезонність з підйомом захворюваності з травня по серпень. В цей період треба бути особливо пильним, щоб не отруїтися.

11:52:14 07.09.2020

Пільговики та субсидіанти Сумщини заборгували понад 2 млн грн за послугу розподілу газу

Борги за доставку газу домоволодінь Сумщини, які отримують субсидії та пільги, сягнули 2,1 млн грн. Уже восени ці 20 тисяч споживачів природного газу ризикують залишитися без субсидії чи пільги, а після закінчення карантинних заходів – без розподілу газу до домівок.

15:50:02 28.08.2020