Інформація за 2020 рік

Відновлення виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25.11.2020   № 1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям», яка передбачає відновлення виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, що обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

11:16:48 03.12.2020

До уваги мешканців! Тимчасове призупинення автобусного маршруту КП "Зеленбуд"

КП "Зеленбуд" повідомляє про тимчасове призупинення виконання рейсів автобусного маршруту по населених пунктах Миколаївської селищної ради у зв'язку з хворобою водія. Про відновлення маршруту буде повідомлено додатково.

12:58:28 23.11.2020

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap). Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації.

10:30:51 06.11.2020

Про приймання заявок на отримання фінансової підтримки

Повідомляємо, що наразі триває приймання заявок та відповідних документів на одержання фінансової підтримки за напрямками, визначеними Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі – Програма), затвердженою рішенням Сумської обласної ради від 07.10.2016 (зі змінами).

13:56:23 30.10.2020

Увага! Тимчасове обмеження прийому громадян у відділі ЦНАП Миколаївської селищної ради

У зв'язку з високим рівнем захворювання працівників відділу ЦНАП Миколаївської селищної ради, прийом громадян з 29.10.2020 р. здійснюватися не буде. За додатковою інформацією звертатися за тел. 97-2-38.

17:22:59 29.10.2020