Новини за 2019 рік

ОБЛАСНІ ІГРИ З ЄДИНОБОРСТВ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ «СOMBAT GAMES 2019»: МАЄМО ПЕРШУ БРОНЗУ КІПТЕНКА БОГДАНА

2 лютого  2019 року  у спортивному залі Косівщинського закладу загальної середньої освіти Сумського району проходили обласні ігри з єдиноборств серед школярів 2004-2006 років народження «Combat Gamse 2019» з вільної боротьби. Спортивні ігри «Combat Gamse» започатковані в 2018 році з метою популяризації рухової активності , розвитку видів спорту серед школярів та виявлення кращих спортсменів щодо участі у складі збірної команди Сумської області у Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Gamse 2019».

09:07 06.02.2019