Новини за 2019 рік

ВОЛЕЙБОЛ

08:46 16.04.2019

Cвято спорту у Товсті

23 лютого під час святкування масляної відбулися масові спортивні змагання, які мимоволі перетворилися на відкриту першість Товстянського старостату та відкривали спортивний сезон 2019 року.

08:58 02.03.2019

Підсумки змагань з піонерболу серед учнів молодших класів

21  лютого 2019 року  в спортивному залі Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів були проведені  змагання з піонерболу серед учнів молодших класів спартакіади школярів відділу освіти Миколаївської селищної ради.              У змаганнях взяли участь 6 команд ЗНЗ нашої громади, загалом приймали участь близько 60  учасників-дівчат 5-6 класів. Ігри проходили в досить напруженій та видовищній боротьбі при шаленій підтримці вболівальників, в залі протягом змагань вирували справжні непідробні емоції притаманні саме молодшій  віковій групі дівчат.

10:52 25.02.2019