ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ІМЕНІ М.І.МАСАЛІТІНА (ДЮСШ)

Фізична культура є складовою частиною загальної культури суспільства, що спрямована на зміцнення здоров’ я та розвиток морально-вольових якостей дитини. Кожен день нашого життя ставить перед нами нові вимоги і ми маємо бути готовими їх виконувати, в тому числі бути готовими фізично.

Здоровий спосіб життя - єдина реальна, економічно і соціально виправдана альтернатива хворобам, наркотикам , тютюну, зловживання алкоголю. Сьогодні як ніколи, враховуючи посилення загрозливих тенденцій - зниження рівня життя і стану здоров’я, фізична культура є найбільш вигідним та ефективним способом профілактики захворюваності підростаючого покоління.

Саме таку ціль ставили перед собою засновники відкриваючи комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа імені М.І.Масалітіна», що розпочав роботу з листопада місяця 2018 року. Засновником ДЮСШ є відділ освіти Миколаївської селищної ради за ініціативи депутатського корпусу Миколаївської селищної ради та селищного голови Ігнатьєва Івана Анатолійовича.. Спортивна школа названа в пам'ять про першого директора ДЮСШ з біатлону колгоспу імені Леніна смт.Миколаївка ( на той час ще смт.Жовтневе) Майстра спорту СРСР Миколи Івановича Масалітіна, саме завдяки його організаторським здібностям, високому професіоналізму, повної самовіддачі улюбленій справі  розпочалися славні спортивні традиції нашого селища. Так вихованці ДЮСШ ставали переможцями та призерами етапів кубку світу з біатлону, чемпіонами та призерами Європи. Виступи та перемоги наших земляків- Дериземлі Андрія, Лисенка Руслана, Тищенка Артема, Ткаленка Руслана, Доценка Андрія, Ігнатьєва Дмитра знають далеко за межами ношої країни. Підготували спортсменів Заслужені тренери України  Ігнатьєва Олена Петрівна та Ігнатьєв Іван Анатолійович.

На сьогоднішній день ДЮСШ має три віддділення з олімпійських видів спорту. Відділення боротьби вільної відвідують 35 учнів початкової підготовки, тренер Майстер спорту України Остапенко Олександр. До відділення лижних гонок зараховано 8 учнів групи базової підготовки- тренує дітей Заслужений тренер України Ігнатьєва Олена.  Відділення футболу охоплює 72 учня початкової підготовки і тренує дітей досвідчений тренер Чемелюх Олександр. Очолює колектив молодий фахівець Журба Володимир.

За короткий проміжок роботи дитячо-юнацької школи проведені змагання з вільної боротьби «Різдвяний турнір» та змагання юних футболістів. Вихованець ДЮСШ Кіптенко Богдан здобув бронзу на обласних іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019» з боротьби вільної.

Головний принцип нашої спортивної школи - Школа повинна мати свій індивідуальний характер, свій стиль відмінний від інших існуючих. Випускник школи – еталон для молоді села.

Запрошуємо дітей до активних занять олімпійськими видами спорту –  відвідуйте тренування, ростіть здоровими та щасливими, адже попереду на вас чекають олімпійські перемоги. Займатися спортом – це завжди круто!

У НАС НОВИЙ ТРЕНЕР

Заняття з вихованцями відділення футболу  ДЮСШ імені М.І.Масалітіна віднині проводить молодий фахівець  Олексій Тюрін.

17:06:22 17.02.2020

ПІДГОТОВКА ЮНИХ ЛИЖНИКІВ

Щойно зима подарувала нам радість першого снігу, відчути подихи морозних ранків, зіткнутися з сильнішим подувом вітрів юні вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ імені М.І.Масалітіна відразу дістали лижі. Лижники під керівництвом тренерів Ігнатьєвої О., Ігнатьєва Д., Сороки О. розпочали планову підготовку до обласних змагань з лижних гонок  серед  ДЮСШ.

08:22:16 12.02.2020