Футбольний турнір «Свято сім’ї»

Дата: 06.03.2019 15:33

16 та 23 лютого відбувся футбольний турнір «Свято сім’ї»  за участі вихованців відділення футболу ДЮСШ імені М.І.Масалітіна та їхніх батьків. Загалом змагання пройшли у цікавій та напруженій спортивній боротьбі. Вихованці намагалися показати батькам чого вони навчилися за короткий проміжок часу , що відвідують заняття у спортивній школі, в свою чергу батьки намагалися скласти гідний іспит своїм дітям. Та головне що діти і батьки отримали велике задоволення від спільної участі у змаганнях.  Юні футболісти також отримали солодкі призи, що надав приватний підприємець  Ю.В.Середа.

Тренер футболістів Чемелюх Олександр Васильович був задоволений рівнем змагань та пообіцяв проводити якомога частіше спільні змагання  разом з батьками.