Інформація та новини по комунальній установі

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Центр з надання соціальних послуг»

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Центру (далі - відділення стаціонарного догляду) утворюється для обслуговування не менш як 10 і не більш як 30 одиноких громадян, до якого на постійне або тимчасове проживання, на повне державне утримання безоплатно приймаються:

14:06:51 12.08.2020

Відділення соціальної допомоги вдома  КУ «Центр з надання соціальних послуг»

Перелік, умови та порядок надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Центр з надання соціальних послуг» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області

13:53:13 11.09.2019

Відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр з надання соціальних послуг» Миколаївської селищної ради  створено для проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

13:52:51 11.09.2019