Увага! Зміна місця проведення фестивалю "ВЕСЕЛІ МУЗИКИ" 18.09.2021 р.

Шановні мешканці Миколаївської громади та гості! У зв'язку з погіршенням погодних умов обласний фестиваль народної інструментальної музики "Веселі музики" переноситься в глядацьку залу комунального закладу "Миколаївський центр культури та дозвілля" за адресою: смт.Миколаївка, вул.Центральна, 6. Початок о 13-00 годині 18 вересня 2021 року. Чекаємо на вас!

14:34:26 17.09.2021

Заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на території Миколаївської селищної територіальної громади

Шановна громадо, запрошуємо долучитися до заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на території Миколаївської селищної територіальної громади.

13:18:09 17.08.2021

Відділ культури і туризму Миколаївської селищної ради пропонує 20 травня 2021 року відсвяткувати День вишиванки в оригінальний спосіб

Карантин та заборона масових заходів вносять свої корективи до проведення цьогорічних традиційних свят в нашій громаді. Тим не менш, дистанційні форми святкування стануть чудовим стимулом для всіх бажаючих засвітити свої красиві сорочки-вишиванки та вишиті сукні.

08:34:20 18.05.2021

ФОТОКОНКУРС  «МОЯ МАМА – МІЙ ВСЕСВІТ!»

Щороку у другу неділю травня в Україні відзначають одне з найтепліших та найрадісніших свят – День матері. Дійсно, друзі, хто для нас в цілому світі є найдорожчою людиною з перших днів нашого життя? Звичайно це наші мами. Це люди, без яких не існувало б нічого. Це любов і ласка. Це добро і турбота. Це ніжна колискова та цілющий поцілунок. Це увесь Всесвіт.

11:05:08 29.04.2021