Увага! Зміна місця проведення фестивалю "ВЕСЕЛІ МУЗИКИ" 18.09.2021 р.

Шановні мешканці Миколаївської громади та гості! У зв'язку з погіршенням погодних умов обласний фестиваль народної інструментальної музики "Веселі музики" переноситься в глядацьку залу комунального закладу "Миколаївський центр культури та дозвілля" за адресою: смт.Миколаївка, вул.Центральна, 6. Початок о 13-00 годині 18 вересня 2021 року. Чекаємо на вас!

14:34:26 17.09.2021

Заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на території Миколаївської селищної територіальної громади

Шановна громадо, запрошуємо долучитися до заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на території Миколаївської селищної територіальної громади.

13:18:09 17.08.2021