Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Потребують допомоги

Шановні колеги,
у сім’ї Юринової Тамари Миколаївни (колишнього директора Нижньосироватської школи Сумського району, яка віддала вихованню молоді 38 років, з них 14 років – працювала директором школи) склалася дуже складна нестандартна ситуація. Терміново необхідно провести операційне втручання її внуку Артемію , що потребує значних матеріальних затрат - 20 тисяч євро. Такі кошти нереально сьогодні знайти чи заощадити простій людині праці. Тому просимо вашої допомоги. Додаємо лист – звернення Тамари Миколаївни до всіх добрих людей.

«Прошу допомогти. 11 років тому я була найщасливішою бабусею - на світ з’явився мій перший внук Артем. Але горе йшло поряд. У віці одного місяця він переніс гострий гематогенний остеоміліт. Артем виріс добрим , розумним хлопчиком та хвороба дає про себе знать. Зараз йому потрібно провести хірургічне лікування у вигляді реконструкції правого кульшового суглобу по Шанцу Ілізарова з одночасним видовженням правої нижньої кінцівки на 5 см. Срок лікування одного етапу без врахування реабілітації 6 – 8 місяців. Операція буде проведена в Києві у медичному центрі «Ладистен». Це єдиний медичний центр у якому роблять такі операції На жаль, ми про
нього дізнались пізно, тому часу у нас мало. Артем почав швидко рости, а нога з кожним місяцем стає коротшою. Йому важко ходити, страшно те, що викривляється хребет та починає розвиватися сколіоз. Вартість операції 20 тисяч євро. Згідно договору оплата проводиться у гривнях по курсу НБУ на момент лікування . На сьогоднішній день це 650 тисяч гривень. Ми знали, що будуть операції, а тому певну частину коштів заощадили, але на таку суму не розраховували.
Я прошу Вас допомогти зібрати кошти на операцію моєму внуку Гомолі Артему Віталійовичу. Напередодні Великодня зробіть добру справу, допоможіть чим зможете: коштами, порадою, перешліть моє повідомлення своїм друзям, або просто помоліться за здоров’я Артемія.
Знаю, що світ не без добрих людей. Сподіваюсь на ваше милосердя та підтримку.
Мій рахунок у Приват Банку 4149439106276342.
Дай Бог здоров’я Вам та Вашим рідним. З повагою та шаною Юринова Т.М.»

З повагою, Ніна Мельник

03.04.2018 р.

Благодійний фонд "Єднання спільноти" запрошує долучитися до добровільної пожертви

Шановні друзі!  Звертаємося до усіх вас з проханням за можливістю надати важливу для розвитку благодійну допомогу дітям з інвалідністю до Дня Знань , що кожного року відзначається - 1 вересня.

15:46:16 19.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора