Служба зайнятості інформує

Служба зайнятості активно співпрацює з роботодавцями Сумщини

Як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, попередні підсумки роботи за перше півріччя нинішнього року дають підстави твердити, що ринок праці нашої області поступово виходить з нокауту, який завдала пандемія короновірусу.

16:36:04 16.06.2021

Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн-тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у онлайн-форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба в:

14:04:57 03.06.2021

Електронні документи відтепер можна використовувати в службі зайнятості Сумщини

Як відомо, цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та закордонного паспорта доступні в мобільному застосунку Дія.

19:22:50 23.04.2021

Служба зайнятості Сумщини готується до змін

На виконання Указу Президента України та постанов Кабінету Міністрів України щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг, Державний центр зайнятості запровадив експеримент, спрямований на вдосконалення доступу до електронних послуг особам, які шукають роботу та зареєстрованим безробітним.

11:16:14 16.04.2021

Служба зайнятості Сумщини активний учасник на ринку освітніх послуг

Щороку після випуску студентів навчальних закладів ринок праці поповнюється молодими, дипломованими фахівцями, бо найчастіше обраний фах випускниками шкіл не співпадає з викликами ринку праці.

08:18:24 16.04.2021

Служба зайнятості Сумщини розширює можливості працевлаштування

Позитивною ознакою роботи служби зайнятості Сумщини є постійний пошук нових, дієвих форм надання послуг, що впливає на якісне  виконання основного призначення – якнайшвидшого працевлаштування незайнятого населення.

11:43:11 08.04.2021

Як вплинув дистанційний формат обслуговування на роботу служби зайнятості Сумщини

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

16:31:19 06.04.2021

Про тимчасовий порядок обслуговування клієнтів Білопільською районною філією Сумського обласного центру зайнятості

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказом Державного центру зайнятості від 19.11.2020 року № 73 «Про порядок дій під час обслуговування клієнтів державної служби зайнятості в умовах карантину» з 05 по 16 квітня 2021 року тимчасово обслуговування клієнтів здійснюється в дистанційному режимі, реєстрація безробітних проводиться виключно шляхом подання особами відповідних заяв через портал державних послуг «Дія» з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом (КЕП)

14:26:14 02.04.2021

В. Підлісний - серед переможців у престижному рейтингу «Сумщина – 2020. ТОП-50 ідей та людей, які допомагають пережити важкі часи»

Вже не перший рік обласний тижневик «Панорама» та сайт «Всі Суми» запрошують проголосувати за номінантів рейтингу «ТОП-50: Сумщина-2020».

15:14:09 31.03.2021