Служба зайнятості інформує

Фінансова державна підтримка «Доступні кредити 5-7-9%» суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва

Білопільська районна філія Сумського ОЦЗ повідомляє  про можливість надання фінансової державної підтримки «Доступні кредити 5-7-9%» суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва. Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 №28.Матеріали про надання державної підтримки,умови участі та реєстрації знаходяться за посиленям https://sme.gov.ua/579start/

11:35:41 26.08.2021

Автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме до 1 вересня цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

11:58:28 30.07.2021

Соціологічне дослідження від служби зайнятості покликане оптимізувати ринок праці Сумщини

Обласна служба зайнятості Сумщини започаткувала соціологічне дослідження серед роботодавців області в царині кваліфікаційних вимог до працівника, структури підготовки робітничих кадрів, співпраці із закладами освіти.

11:19:47 27.07.2021

Триває анкетування роботодавців Сумщини

У 2020 році в Україні розпочала роботу програма європейської допомоги «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яка спрямована на розвиток професійно-технічної освіти.

16:20:24 22.07.2021

Служба зайнятості Сумщини: співпраця з роботодавцями - гарант стабілізації ринку праці

Цьогорічного липня кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Сумської обласної служби зайнятості, становила 1,7 тис., що на 18% більше, ніж на відповідну дату минулого року.

08:27:14 20.07.2021

Служба зайнятості Сумщини: якість надання соціальних послуг – понад усе

Кілька років поспіль Сумська обласна служба зайнятості практикує, крім традиційних нарад, співбесіди з керівниками Сумського міського, Конотопського міськрайнного центрів зайнятості та філій. Як правило, згідно затвердженого графіка вони тривають 2-3 тижні.

13:23:20 13.07.2021

Розпочни свій бізнес з допомогою служби зайнятості Сумщини

- Щойно надійшла приємна новина: на Сумщині міжнародна організація праці у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні розпочали реалізацію спільного проєкту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні», - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Ми із самого початку беззаперечно підтримали пропозицію про впровадження в нашій області Проєкту з подолання соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19 серед жінок та їх реінтеграції до ринку праці.

16:45:51 07.07.2021

Доведено практикою: легальна праця сприяє розвитку бізнесу Сумщини

- Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною, - ділиться думками директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Нелегальне ж працевлаштування призводить до позбавлення працівника: гарантованого розміру заробітної плати; прав на оплачувану відпустку, на оплату лікарняного; на достроковий вихід на пенсію та інше, тому це питання важливе і актуальне.

16:43:35 07.07.2021