Білопільський РЦЗ інформує

Витривалість, стресостійкість, гнучкість: топ-10 навичок, які будуть потрібні для роботи через п’ять років

Уперше у рейтингу, який опублікував Світовий економічний форум, з’явилися такі навички, як активне навчання, витривалість, стресостійкість та гнучкість, до 2025 року 50% усіх співробітників потребуватимуть перекваліфікації, оскільки впроваджуються щораз нові технології.

09:34:43 26.11.2020

Що чекає на ринок праці Сумщини завтра?

За інформацією, яку надав директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, сьогодні на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 15,3 тис. безробітних (+ 24,4% до цієї дати торік): з них чоловіків – 5,8 тис. (38%), жінок – 9,5 тис. (62%). Кожен третій безробітний віком до 35 років, кожен четвертий – до 44, старше 45 – майже половина.

09:33:18 26.11.2020

Служба зайнятості Сумщини ретельно контролює тенденції

Сумська обласна служба зайнятості в умовах карантину стала не тільки першим помічником безробітних і роботодавців, а й своєрідним соціальним барометром на ринку праці. Як каже директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, інакше й не може бути, адже сааме фахівці центру ретельно відстежують усі коливання на ринку праці і на їх основі приймають соціально виважені та професійно грамотні рішення.

09:32:49 26.11.2020

Через центри зайнятості Сумщини роботу знайшли більше 16 тисяч осіб

Ринок праці Сумщини, як живий організм, має тенденції до суттєвих змін. Скажімо, за 10 місяців нинішнього року послугами служби зайнятості скористалися 43,1 тис. безробітних. Це на 14% більше, ніж на торішню дату.

09:31:56 26.11.2020

Консультує служба зайнятості Сумщини: 5 речей, які треба знати про трудові книжки

Світ діджиталізується. На часі – перехід від паперових до електронних трудових книжок. Поки що паперова трудова книжка залишається основним документом про трудову діяльність працівника і вона ж уможливлює реалізацію певних його прав.

15:30:57 06.11.2020

Ситуація на ринку праці Сумщини контрольована й знаходиться під пильним оком фахівців служби зайнятості

Про ситуацію на ринку праці в умовах введення карантинних заходів у зв’язку із запобіганням поширення COVID-19 поінформував директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями Сумщини та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Баннікова.

15:30:30 06.11.2020

Служба зайнятості Сумщини долучилася до реалізації пілотного проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні»

Сумщина стала пілотною в проєкті «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні». Його впроваджує Міжнародна організація праці за підтримки уряду Данії.

11:33:09 20.10.2020