Білопільський РЦЗ інформує

Легальна робота на Сумщині: плюси в оплаті праці

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення. Принагідно нагадаємо, що середньооблікова чисельність працюючих в області, наприклад, у липні цього року складала майже 186 тисяч чоловік. Однак зауважимо, що ці дані стосуються юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

16:38:34 17.09.2020

Ринок праці Сумщини: гендерні ознаки

За інформацією обласного центру зайнятості з загальної кількості шукачів роботи, які звернулися до служби зайнятості у січні-липні поточного року, більшість складали жінки 20288 (54%), а на чоловічу стать припало 46% (17576 осіб).

13:35:37 02.09.2020

Підприємці Сумщини продовжують отримувати допомогу по частковому безробіттю у період карантину

Для збереження існуючих робочих місць і підтримки малого та середнього бізнесу в умовах пандемії на Сумщині тривають виплати підприємцям допомоги по частковому безробіттю у період карантину.

14:37:23 28.08.2020

Кого найбільше потребують роботодавці Сумщини?

Останнім часом на ринку праці області спостерігається тенденція до збільшення кількості вакансій, що свідчить про стійку співпрацю служби зайнятості з роботодавцями. Хоча більшість пропозицій роботи з мінімальною заробітною платою, проте є й з високим рівнем оплати праці.

16:36:34 13.08.2020

На Сумщині служба зайнятості готує до опалювального сезону операторів котельні

Сумська обласна служба зайнятості, організовуючи професійне навчання зареєстрованих безробітних, керується багатьма чинниками, основними з яких є  подальше успішне працевлаштування, сезонна потреба ринку праці, підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи на ринку праці.

10:26:58 10.08.2020

Ринок праці Сумщини зазнає змін

У липні ринок праці Сумщини зазнав оптимістичних змін. Так, протягом місяця зареєстровано у службі зайнятості 2,1 тис. нових безробітних (рекордна кількість реєстрації припала на квітень – 7 тис.). Проте загальна кількість безробітних у липні зменшилася на 1,9 тис. осіб і на кінець місяця на ринку праці налічувалося 20,9 тис. шукачів роботи.

14:22:43 07.08.2020

На Сумщині коло отримувачів допомоги по частковому безробіттю розширюється

Служба зайнятості Сумщини, на виконання урядової програми щодо виплат допомоги по частковому безробіттю на період карантину, продовжує надавати фінансову допомогу, розширюючи коло отримувачів.

16:16:35 06.08.2020

Як знайти роботу на Сумщині?

Сьогодні, 21 липня, директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного центрів зайнятості та філій.

11:01:48 27.07.2020