Новини від відділу

Про проєкт «Зміцнення громадянського активізму серед молоді»

З жовтня 2020 року громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток Харкова» серед молоді» за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED) реалізується проєкт «Зміцнення громадянського активізму серед молоді». Метою проєкту є підтримка інституційного розвитку молодіжних громадських організацій України на початкових етапах діяльності. Програма проєкту передбачає серію вебінарів від лідерів громадського сектору, тренінг з розробки проєктів та мінігрантову підтримку розроблених проєктів. До 24 лютого 2022 року триває набір учасників на нову хвилю проєкту - до участі запрошуються команди у складі від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років з будь-якої області України, що представляють: ? ініціативні групи, які планують зареєструвати громадську організацію; ? громадські організації, які були офіційно зареєстровані не більше 1 року тому та потребують підтримки в організації своєї діяльності. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3rlHAxN. Більше про проєкт на сайті: https://profrozvytok.org.ua/page23166363.html, е-mail: shevtsov@profrozvytok.org.ua, тел.: +380980691696 (Михайло Шевцов). Банер для ілюстрації публікації за посиланням https://bit.ly/3nS4IBN.

14:27:15 22.02.2022

КЗ "МЦКД" завітали з новорічним привітанням до селищної ради

КЗ "МЦКД" сьогодні вітає з новорічними святами мешканців Миколаївки. Привітання отримали заклади, установи та організації. Завітали і до Миколаївської селищної ради. Дякуємо за чудове театралізоване дійство та подаровані позитивні емоції!

11:53:45 30.12.2021

День пам'яті жертв голодоморів

На долю України випало багато трагічних дат, які закарбувалися в пам'яті тисячами безневинних людських жертв. Такою страшною сторінкою в житті українців був голод 1932-1933 років. На плодючих чорноземах України, в голодних оселях, на стежинах просто неба вмирали мільйони людей. Гинули цілими родинами, зникали з лиця землі села та селища.

15:31:41 26.11.2021

Покладання квітів до меморіальної дошки з нагоди Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи  відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Його встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

15:16:09 22.11.2021

День Державного Прапора та День Незалежності України в Миколаївській селищній територіальній громаді

День  Незалежності України та День Державного Прапора України – свята, які відзначила наша громада і вся наша суверенна держава, є результатом тисячолітньої  боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначаються як найголовніші свята нашої країни.

15:30:00 26.08.2021

Учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля» прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Wawelskie Skarby”  м.Краків (Польща)

6-9  травня 2021 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв“ Wawelskie Skarby ”  м.Краків (Польща), онлайн участь у якому взяли учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля» Білопільського району, Сумської області.

17:48:41 14.05.2021