Новини від відділу

КЗ "МЦКД" завітали з новорічним привітанням до селищної ради

КЗ "МЦКД" сьогодні вітає з новорічними святами мешканців Миколаївки. Привітання отримали заклади, установи та організації. Завітали і до Миколаївської селищної ради. Дякуємо за чудове театралізоване дійство та подаровані позитивні емоції!

11:53:45 30.12.2021

День пам'яті жертв голодоморів

На долю України випало багато трагічних дат, які закарбувалися в пам'яті тисячами безневинних людських жертв. Такою страшною сторінкою в житті українців був голод 1932-1933 років. На плодючих чорноземах України, в голодних оселях, на стежинах просто неба вмирали мільйони людей. Гинули цілими родинами, зникали з лиця землі села та селища.

15:31:41 26.11.2021

Покладання квітів до меморіальної дошки з нагоди Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи  відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Його встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

15:16:09 22.11.2021

День Державного Прапора та День Незалежності України в Миколаївській селищній територіальній громаді

День  Незалежності України та День Державного Прапора України – свята, які відзначила наша громада і вся наша суверенна держава, є результатом тисячолітньої  боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначаються як найголовніші свята нашої країни.

15:30:00 26.08.2021

Учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля» прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Wawelskie Skarby”  м.Краків (Польща)

6-9  травня 2021 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв“ Wawelskie Skarby ”  м.Краків (Польща), онлайн участь у якому взяли учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Миколаївського центру культури і дозвілля» Білопільського району, Сумської області.

17:48:41 14.05.2021

День охорони праці 2021

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

08:36:57 08.04.2021

Участь учнів КЗ МСР "Миколаївська ДМШ" у ІІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв "На крилах мрій", м. Тернопіль.

З 23 січня по 11 лютого 2021 року в м. Тернополі проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв "На крилах мрій", в якому приймали участь юні художники з КЗ МСР "Миколаївська ДМШ".

13:52:24 29.03.2021

27 лютого в Києві був проведений VІІІ Mіжнародний телевізійно-дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "Український унісон".В конкурсі брала участь Учениця КЗ "Миколаївської ДМШ"  Хрін Софія, 9 років. Клас викладача Нефедової О.В.

13:51:00 29.03.2021

Вокально-інструментальний  фестиваль "Музична казка"

28 лютого 2021 року відбувся Всеукраїнський вокально-інструментальний  фестиваль "Музична казка", в якому приймала участь  та отримала Диплом І ступеня учениця КЗ МСР "Миколаївська ДМШ" Хрін Софія, 9 років. Клас викладача Нефедової Олени Василівни.

13:49:02 29.03.2021