Новини від відділу

День охорони праці 2021

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

08:36:57 08.04.2021

Участь учнів КЗ МСР "Миколаївська ДМШ" у ІІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв "На крилах мрій", м. Тернопіль.

З 23 січня по 11 лютого 2021 року в м. Тернополі проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс мистецтв "На крилах мрій", в якому приймали участь юні художники з КЗ МСР "Миколаївська ДМШ".

13:52:24 29.03.2021

27 лютого в Києві був проведений VІІІ Mіжнародний телевізійно-дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "Український унісон".В конкурсі брала участь Учениця КЗ "Миколаївської ДМШ"  Хрін Софія, 9 років. Клас викладача Нефедової О.В.

13:51:00 29.03.2021

Вокально-інструментальний  фестиваль "Музична казка"

28 лютого 2021 року відбувся Всеукраїнський вокально-інструментальний  фестиваль "Музична казка", в якому приймала участь  та отримала Диплом І ступеня учениця КЗ МСР "Миколаївська ДМШ" Хрін Софія, 9 років. Клас викладача Нефедової Олени Василівни.

13:49:02 29.03.2021

Вітаємо Олексія Федину - переможця обласного відбіркового конкурсу читців (серед учасників віком від 10 до 16 років), присвяченого пам'яті Т.Г.Шевченка!

09 березня 2021 року відбулося офіційне оголошення переможців обласного відбіркового конкурсу читців, присвяченого пам'яті Т. Г. Шевченка. Професійне журі, до складу якого увійшли – Дмитро Будянський – доцент кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Сумського державного педагогiчного унiверситету iм. А.С. Макаренка. телеведучий, голова журі; Тетяна Матвієнко – завідувач лабораторії сценарної майстерності Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заслужений працівник культури України; Ольга Мальченко – головний спеціаліст відділу культурно- мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Департаменту культури, інформаційної полiтики та туризму Сумської обласної державної адміністрації; Галина Проців – викладач вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського»; Вадим Шерстюк – актор Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, заслужений артист України –  оцінювало виступи 123 виконавців.

13:41:32 10.03.2021

Підведення підсумків та нагородження учасників онлайн-конкурсу читців присвячений 150-річниці з дня народження Лесі Українки «Не згасне світло поетичної зорі».

25 лютого 2021 року  в приміщенні Комунального закладу Миколаївської селищної ради «Миколаївська дитяча музична школа» відбулося нагородження переможців дитячого онлайн-конкурсу читців, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки «Не згасне світло поетичної зорі».

16:51:20 25.02.2021

Очно-дистанційниий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Кубок Фараона ” в знаменитому курортному містечку Шарм-Eль-Шейх, Єгипет

З 08 грудня по 15 грудня 2020 року відбувся очно-дистанційниий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Кубок Фараона ” в знаменитому курортному містечку Шарм-Eль-Шейх, Єгипет.

13:50:23 17.12.2020