Підведення підсумків та нагородження учасників онлайн-конкурсу читців присвячений 150-річниці з дня народження Лесі Українки «Не згасне світло поетичної зорі».

Дата: 25.02.2021 16:51

25 лютого 2021 року  в приміщенні Комунального закладу Миколаївської селищної ради «Миколаївська дитяча музична школа» відбулося нагородження переможців дитячого онлайн-конкурсу читців, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки «Не згасне світло поетичної зорі».

Цьогоріч карантинні вимоги внесли свої корективи, і творчі перегони відбулися у дистанційному форматі: учасники представили на розсуд журі відео своїх виступів.

Конкурс проходив серед дітей та молоді, окремих виконавців, учасників драматичних колективів та гуртків художнього читання Миколаївської об’єднаної територіальної громади.

Для онлайн-конкурсу рекомендувалися вірші Лесі Українки, уривки з її драматичних чи прозових творів.

Виступи учасників оцінювались членами журі за 10-бальною шкалою, враховуючи наступні критерії:

- відповідність твору тематиці онлайн-конкурсу;

- рівень виконавської майстерності;

- рівень володіння сценічною мовою, дикція;

- художній рівень та відповідність створення сценічного образу тематиці онлайн-конкурсу:

- застосування художніх засобів для розкриття виразності твору;

- зовнішній вигляд.

Після підведення підсумків журі визначили призові місця в кожній з вікових категорій:

Перша вікова категорія:

1 місце- Пахота Кіра Сергіївна

2 місце – Швачич Марія Володимирівна

3 місце – Ціва Аріна Сергіївна

Друга вікова категорія:

1 місце - Десятнікова Ілона Сергіївна

2 місце – Бондарь Ярослава Миколаївна

3 місце – Босенко Анастасія Сергіївна

3 місце –Шуляк Іван Русланович

Третя вікова категорія:

1 місце- Федина Олексій Ігоревич

2 місце- Марченко Альона Михайлівна

3 місце- Дубровська Анастасія Володимирівна

Всі решта учасників конкурсу були відзначені подяками за участь та солодким подарунком.

Комунальним закладом Миколаївської селищної ради «Миколаївська дитяча музична школа» була представлена виставка робіт образотворчого мистецтва, присвячений 150-річниці з дня народження Лесі Українки. Роботи були представлені такими учнями: Кусовник Ірина, Бугара Артем, Федина Альона, Чайка Поліна, Заболотько Поліна, Яценко Олеся, Гордієнко Олександра.

За плідну роботу дякуємо керівникам, які сприяють вихованню творчо обдарованої молоді та розвитку дитячих, юнацьких талантів.

Хочеться вірити, що ім’я Леся Українка та її творчість будуть жити у наших серцях.

Тож вітаємо всіх учасників дитячого онлайн-конкурсу читців  і бажаємо нових досягнень та творчих звершень!