A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миколаївська громада
Сумська область, Білопільський район

Новини про спортивні заходи на території селищної ради

ЗМАГАННЯ ЗІ СТРІЛЬБИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

          До Дня Захисника України у смт.Миколаївка 12 жовтня на стрільбищі відбулися змагання з малокаліберної спортивної гвинтівки серед учнівської молоді. Організаторами турніру виступили відділ освіти Миколаївської селищної ради та селищний голова -Заслужений тренер України Ігнатьєв І.А.

          У турнірі взяли участь близько 55 учнів загальноосвітніх закладів.  За форматом змагань стрільба проводилася із положення лежачи по мішені з дистанції 50 метрів.

     

     Подібні випробування для молоді стануть традиційними в нашій громаді. А щоб більше зацікавити юнаків, змагання проводимо в різноманітних форматах, зокрема, з використанням різних видів зброї, головне підготувати юнаків до служби у Збройних Силах України, — підкреслив Миколаївський селищний голова Ігнатьєв І.А.

         За результатами змагань 1 місце посів учень Тучненського НВК Гревцов Данило, 2 місце в учня Бобрицької ЗОШ Карпова Дмитра, 3 місце виборов учень Ганнівсько-Тернівського НВК Цибульник Михайло. Переможець та призери були нагороджені грамотами та медалями, переможець також отримав нагороду від Заслуженого тренера України Ігнатьєва І.А.

 

Спартакіада школярів миколаївської селищної ради 2018-2019 навчального року. Футбол

11 жовтня на полях футбольного клуба «Вікторія» відбулися змагання з футболу спартакіади школярів Миколаївської селищної ради. Участь у змаганнях взяли 8 навчальних закладів селищної ради. Загалом ігри проходили в рівній та безкомпромісній боротьбі, де долю матчів вирішували лише післяматчеві пенальті. У матчі за третє місце команда Товстянського НВК та Бобрицької ЗОШ  у серії післяматчевих пенальті перемогли команду Ганнівсько-Тернівського НВК та Тучненсьго НВК. У фіналі команда Миколаївської спеціалізованої школи впевнено переграла своїх однолітків з Верхосульського НВК.

Переможець змагань-команда Миколаївської спеціалізованої школи отримала кубок, призери змагань були нагороджені грамотами.

Учасники та організатори змагань висловлюють подяку президенту футбольного клуба «Вікторія» Бондаренку С.М. за допомогу у проведенні змагань.

 

Стартувала спартакіада школярів Миколаївської селищної ради 2018-2019 навчального року.

Змагання з легкоатлетичного кросу

                  В рамках селищної спартакіади серед школярів ЗОШ І-ІІІ ст.  09 жовтня 2018 року на стадіоні с.Марківка  відбулися змагання з легкоатлетичного кросу.

 Участь у змаганнях взяли  юні атлети з 8 навчальних закладів громади. Загалом учасниками спортивного заходу стали понад 50 учнів

        Кросовий біг – найдоступніший вид легкої атлетики, який користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводився на відкритому повітрі, на території стадіону. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

              У програмі змагань дівчата виступали в бігу на дистанції – 500  метрів, юнаки – 1000 метрів (молодша група) та на дистанції 1000 м-дівчата, 1500 метрів-хлопці (старша вікова група). За підсумками змагань в загальнокомандному заліку команди – призери розмістилися у такому порядку: 

І місце зайняла Миколаївська спеціалізована школа I-III ступенів,

ІІ місце – Товстянський НВК,

ІІІ місце – Верхосульський НВК.

                В особистих змаганнях переможцями стали: Горобець Вікторія (Верхосульський НВК), Дородько Анжела (Миколаївська спеціалізована школа), Мальований Олександр (Товстянський НВК), Свідерський Дмитро (Миколаївська спеціалізована школа),

2 місце посіли-Гергелаба Віоліна (Миколаївська спеціалізована школа), Руденко Тетяна (Марківська ЗОШ), Дудник Вадим (Верхосульськький НВК), Роденко Богдан (Миколаївська спеціалізована школа),

3 місце у Коваль Діани (Верхосульський НВК), Стефанишиної Вероніки (Тучненський НВК), Литвиненко Аліни (Миколаївська спеціалізована школа), аська Тараса (Товстянський НВК), Куліченка Олексія (Миколаївська спеціалізована школа).

         Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти.

 

БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ ЛЕГЕНД:

ВЕТЕРАНИ «СТАРТА» VS  ВЕТЕРАНИ «ВІКТОРІЇ»

               29 вересня напередодні Дня ветерана на чудовій спортивній арені ФК «Вікторія» відбувся благодійний матч між командами ветеранів «Старт» та «Вікторія».

Команда ветеранів 80-х років «Старт» - неодноразовий призер районних та обласних змагань, переможець кубку Сумської області 1984 року зібралася майже в повному переможному складі. На поле вийшли: воротар - Демченко Микола, польові гравці - Ігнатьєв Іван, Слабченко Володимир, Кравченко Василь, Бакляк Володимир, Середа Віктор, Бугрій Володимир, Лазаренко Олександр, Гребеник Іван, Лазорка Микола, Ханін Микола, Іваницький Василь, Матлаш Віталій, Стасюк Віктор, Коник Валерій, Середа Валерій, Павленко Микола, Гриценко Олександр, Копилов Олександр, Ханін Сергій, Заговора Микола. 

Команда ветеранів 90-х років «Вікторія» - неодноразовий призер та чемпіон району, переможець кубку району вийшла на поле у такому складі: воротар - Шкурат Олег, польові гравці - Наумко Валерій, Карпенко Олександр, Гончаренко Віталій, Петренко Володимир, Тищенко Олександр, Токаренко Андрій, Соболєв Іван, Посний Володимир, Петренко Вячеслав, Грама Володимир, Тітаренко Анатолій.

                 Ветеран спорту, Заслужений тренер України, Миколаївський селищний голова Іван Ігнатьєв відмітив вагомий внесок у розвиток місцевого футболу майстра спорту СРСР Миколи Масалітіна, з ім’ям якого пов’язані яскраві  та гучні перемоги футбольної команди «Старт». Іван Анатолійович побажав всім учасникам матчу спортивного довголіття, міцного здоровя та подарував кожному ветерану пам’ятні магніти з зображенням футбольних команд.  Отримали футболісти також іменні футболки зразка форми команди «Старт» 80-х років.

               Незважаючи на погодні умови, а цього дня, мабуть, на щастя йшов дощ, глядачі побачили на полі справжніх майстрів шкіряного м’яча. Гравці демонстрували чудову техніку володіння м’ячем, показали командний та індивідуальний стиль,  проявили справжній спортивний дух.

Гра закінчилася з рахунком 4:3 на користь молодших за віком ветеранів 90-х років. Мабуть, так і мало бути, як за віком, а щодо гри -  то ветерани 80-х ні в чому не поступалися своїм суперникам.

             Ветеранів спорту вітали учасники художньої самодіяльності Миколаївського будинку культури (керівник Шаркова Г.М.) - запальним танцем та веселим співом додали настрою вболівальникам та учасникам спортивних подій.

             В перерві матчу та після, ветерани палко обговорювали спортивні події, пригадували футбольні баталії минулих років, адже деякі з них не бачились та не спілкувалися з моменту перемоги у кубку області 1984 року.

            Також були зібрані кошти на лікування ветерана футболу Миколи Заговори,  нехай це буде вдалим початком подальшого збору. Ми, футболісти та вболівальники, просимо всіх не байдужих людей відгукнутися на нашу благодійну акцію та перерахувати кошти для лікування нашого земляка-ветерана спорту Миколи Заговори на картку 4149497853440743 (Приватбанк, власник Заговора Микола).

              Всі учасники спортивних подій вдячні Миколаївському селищному голові І.Ігнатьєву за організацію такої чудової на високому професійному рівні зустрічі ветеранів спорту, приватному підприємцю К.Артебякіній  за допомогу в організації спортивного свята, директору ФК «Вікторія» Г.Ткаленку за допомогу у проведенні гри, президенту ФК «Вікторія» С.Бондаренку за надану можливість зіграти матч на найкращій спортивній арені області, а також вболівальникам та учасникам художньої самодіяльності за палку підтримку.

 

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ПРОФСПІЛКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

 

                 

Сумська обласна  організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» 28 вересня в місті Суми провела XIII обласну спартакіаду серед профспілкових працівників закладів культури. Вдало виступила команда Миколаївської селищної ради посівши перше загальнокомандне місце.  Відзначилися наші спортсмени і в окремих дисциплінах , так ми були другими у комбінованій естафеті ,Журба Володимир посів друге місце у змаганнях з ударів м’яча, третє місце у змаганнях зі стрибків з місця серед жінок посіла Париченко Олена. Вітаємо команду профспілкових працівників закладів культури Миколаївської селищної ради з перемогою. 

     

 

Всеукраїнські змагання «Karavan Workout Fest»

    

             15 вересня команда Сумської області по воркауту взяла участь  у «Karavan Workout Fest»- щорічних змаганнях в рамках програми «Strit Culture» -розвиток вуличних культур.

            У номінації «батли 1х1» перше місце посів наш земляк чемпіон Сумської області-Віталій Павленко.

            Вітаємо з перемогою нашого спортсмена, побажаємо перемог та міцного здоровя чемпіону та його батькам- Олені Петрівні та Вячеславу Івановичу.

 

«КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ 2018 РОКУ»

               

                15 вересня в м.Суми проводилося  культурно-спортивне свято «Краща спортивна громада Сумщини 2018 року». Участь у змаганнях приймала збірна команда нашої громади сформована з спортсменів смт.Миколаївка, с.Верхосулка, с.Марківка, с.Товста.

У загальнокомандному заліку ми посіли четверте місце, до призового не вистачило двох з половиною  залікових очок. Та без медалей наша команда не залишилася. У вправі з перетягування канату наша команда у складі: Бойка Юрія, Ільченка Юрія, Паська Валерія, Бобошка Володимира, Грінченка Миколи виборола 1 місце . Юрій Бойко посів 2 місце у змаганнях з гирьового спорту.

Спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту

Змагання школярів з настільного тенісу

      З метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту 07 вересня 2018 року було проведено змагання школярів Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенгів з настільного тенісу . У змаганнях прийняли участь 14 спортсменів.

     Змагання допомогли учням продемонструвати свої здібності та майстерність. Переможцями змагань стали Рудь Руслан, Зіль Максим, Мамай Олександра, друге місце посіли Заговора Артур,Буток Руслан, Савостіна Катерина, третіми були Роденко Максим, Дибок Максим.

Кубок Миколаївської селищної ради з футболу 2018 року

   9 вересня  відбулись матчі розіграшу Кубка Миколаївської селищної ради з футболу сезону 2018 року, у яких були зафіксовані наступні результати:

Кубок 1/2 фіналу

"Юність" (Миколаївка) –"Дружба" (Марківка) – 1:2 

"Олімпік" (Калинівка) – "Ураган" (Тучне) – 6:5 ( перемога в серії післяматчевих    

пенальті, основний час 2:2)

Матч за третє місце

"Юність" (Миколаївка) –"Ураган" (Тучне) – 4:2 

Фінал

         "Дружба"(Марківка) –"Олімпік" (Калинівка)–5:4 (перемога в серії післяматчевих       

       пенальті, основний час 0:0)     

    Вітаємо команду «Дружба» (Марківка) з перемогою в кубку.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

              

        23 серпня відбулися змагання з настільного тенісу присвячені  Дню Незалежності України та Державному прапору, в якому прийняли участь юнаки 12-17 років.  У безкомпромісній та напруженій боротьбі перемогу здобули Зіль Максим та Лиманський Владислав, друге місце вибороли Роденко Максим та Зіль Ярослав, третіми були Куліченко Олексій та Новохатський Юрій.

       Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, також переможці були відзначені призами, які надала приватний підприємець Павленко Тамара Олександрівна.

      До речі, змагання проходили в щойно відремонтованому приміщенні для занять настільним  тенісом Миколаївського  селищного клубу. Ремонт приміщення виконали працівники селищного клубу разом із завідуючою Сичовою Людмилою Анатоліївною. Тож тепер молодь має змогу щодня займатися улюбленим видом спорту та вдосконалювати свою майстерність.

ФУТБОЛ.ТОВАРИСЬКА ГРА

               19 серпня на День села Марківка відбулася товариська гра між командами аматорів с. Марківка та смт. Миколаївка. Перемогу здобули гості-команда з Миколаївки з рахунком 4:0. Голи у переможців забивали: А.Яценко, Д.Базіль, В.Борковський-2.

 

Обласні змагання «Краще спортивне село Сумщини-2018р.»

       

         18 серпня на ігрових майданчиках культурно-спортивного комплексу «Колос» Недригайлівської селищної ради смт.Недригайлів  відбулися фінальні змагання на «Краще спортивне село Сумщини 2018р.». Нашу громаду представляли спортсмени Товстянського старостату, які приймали участь у всіх семи видах програми: гирьовий спорт, міні-футбол,шашки, настільний теніс,протягування канату, дартс, армспорт. У загальному заліку команда с.Товста посіла шосте місце та здобула друге командне місце в змаганнях з армрестлінгу.  В особистих змаганнях з армрестлінгу перемогу здобув Наконечний Віталій в категорії +90 кг, у категорії до 90 кг Надточій Євген посів третє місце. У змаганнях з дартсу третє місце посів Демченко Микола.

                  Вітаємо переможців та призерів змагань та побажаємо успіхів у наступних змаганнях.

20.08.2018

Віталій Павленко-чемпіон області зі Street Workout 2018

                 13 атлетів Сумської області прийняли участь у щорічному Чемпіонаті Сумської області зі Street Workout 4 серпня 2018 року, що проходив у м.Суми.  В рамках програми заходу глядачі спостерігали за індивідуальними виступами атлетів у «силовому фристайлі», встановленням рекордів, змаганнями у двоєборстві «Endurance» та й самі мали змогу взяти участь у спортивних конкурсах.

               Вдало виступив на змаганнях наш земляк-Віталій Павленко. Атлет з Миколаївки встановив новий рекорд Сумської області у віджиманні на брусах з додатковою вагою 48 кг., здійснивши 20 повторень(минулий рекорд становив 19). Наш спортсмен отримав першість у дисциплінах FreeStyle та Endurance та буде представляти Сумську область на Чемпіонаті України зі Street Workout 2018.

               Побажаємо спортсмену успіхів на Чемпіонаті України та здоров’я Віталію і його батькам- Вячеславу Івановичу та Олені Петрівні.

            Запрошуємо всіх бажаючих до активних занять на спортивну площадку зі Street Workout(вул.Шкільна,6) нехай вас надихають перемоги нашого земляка.

           Street Workout — це сучасний вид масових фізкультурних занять на свіжому повітрі, а також потужне всесвітнє спортивне, і суспільне спрямування. Включає в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках, а саме на турніках, брусах, шведських стінках, горизонтальних сходах та інших конструкціях, або взагалі без їх використання.

 

ФУТБОЛ. МАЄМО ПЕРШОГО ЧЕМПІОНА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОТГ

             Завершився молодіжний чемпіонат з футболу Миколаївської селищної ради сезону 2018 року.  До останнього туру на перемогу претендували всі без винятку команди.  Символічно, що переможця визначали в один день з фіналом Чемпіонату світу 2018 року. Тож за результатами останнього туру: «Юність»-«Дружба»-6:0, «Ураган»-«Олімпік»-5:1-першим чемпіоном  Миколаїської ОТГ стала команда «Юність» смт.Миколаївка, друге місце у команди «Ураган» с.Тучне, третє в «Олімпіка» з с.Калинівка.

               Вітаємо переможця та призерів змагань, та чекаємо на нові футбольні баталії нашої громади, попереду розіграш кубку сезону 2018 року.

Підсумкова турнірна таблиця молодіжного чемпіонату Миколаївської селищної ради (Миколаївської ОТГ) з футболу   сезону 2018 року

Місце

Команда

І

В

Н

П

Р-М

О

1

«Юність» смт. Миколаївка

6

3

1

2

24-15

10

2

«Ураган» с.Тучне

6

3

 

3

16-25

9

3

«Олімпік» с.Калинівка

6

2

2

2

21-15

8

4

«Дружба» с.Марківка *

6

2

1

3

14-20

6

                                                                                    * з команди «Дружба» знято 1 очко, згідно положення

 

РАЙОННІ СІЛЬСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ

                  З 12 по 13 липня  2018 року у с.Куянівка пройшли фінальні змагання районних  сільських спортивних  ігор 2018 року. Участь у змаганнях взяли 14 команд Білопільського району, серед них і команда Миколаївської ОТГ сформована зі спортсменів Миколаївки, Марківки, Товсти, Верхосулки

             Два дні на спортивних майданчиках  кипіла напружена боротьба між командами з різних видів спорту: волейболу, паркового волейболу,  армреслінгу, настільного тенісу, гирьового спорту  та ін. Ці ігри нікого не залишили байдужими. Вболівальники активно підтримували своїх земляків, друзів, колег. Особливо видовищним було перетягування канатів, де просто кипіла боротьба за перше місце. Адреналін був не лише в крові, а й відчувався в повітрі. Наші спортсмени тріумфували у змаганні з  волейболу- команда з Миколаївки посіла друге місце, з настільного тенісу друге місце посів Демченко Микола, з гирьового спорту перше місце посів Бойко Юрій, з армреслінгу друге місце посів Надточій Євген, третє у Бойка Юрія, команда у складі- Бойка Юрія, Ільченка Юрія, Паська Валерія, Паська Богдана, Бобошка Володимира посіла перше місце в змаганнях з перетягування канату, команда у складі Сороки Юрія та Котенко Ольги посіла третє місце в змаганнях з паркового волейболу, а в загальнокомандному заліку наша команда посіла перше  місце. З чим ми їх і вітаємо!

                          

РАЙОННИЙ МОЛОДІЖНИЙ СПОРТИВНО-ТУИСТИЧНРИЙ ЗЛІТ

               12-13 липня 2018 року на території  Куянівської сільської ради проходив районний молодіжний спортивно-туристичний зліт під гаслом «Ми-патріоти України!». Команда нашої селищної ради (Миколаївської ОТГ) «Переможці» була сформована зі спортсменів смт.Миколаївка, с.Товста, с.Марківка.  Команда приймала участь у всіх  туристичних змаганнях, естафетах, конкурсах, конкурсно-розважальних програмах де посідала призові місця, так маємо переможців у конкурсі «Рибалки»- Дудкін Констянтин за дві години спіймав найбільшу кількість риби, наша чарівна модель  Харченко Яна посіла перше місце у конкурсі дизайнерів-модельєрів, чудовий костюм із підручних матеріалів виготовили  працівники Миколаївського БК (керівник Шаркова Г.М.).

                   У підсумку за підрахунками суддівських балів команда Миколаївської селищної ради посіла друге місце з вісімнадцяти команд  та була нагороджена грамотою і спальним мішком, який буде нам в пригоді під час туристичних походів.

 

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ

            6-8 липня в урочищі Токарі м.Суми відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Наш земляк, вихованець Заслуженого тренера України Ігнатьєвої Олени Петрівни Твірітін Руслан посів 3 місце у cпринті (крос).

            Бажаємо спортсмену та його наставнику здоров’я, успіху та майбутніх перемог!

 

ФУТБОЛ. 5 ТУР.

НЕСПОДІВАНКИ МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ 2018 РОКУ

           Несподівано завершився 5 тур чемпіонату, що відбувся 08 липня. Лідери чемпіонату «Дружба» та «Юність»  поступилися своїм суперникам та втратили лідируючі позиції.  «Юність» ( Миколаївка) на виїзді поступилася команді «Ураган» (Тучне) з рахунком 2:3 , а лідер чемпіонату команда «Дружба» (Марківка) не з’явилася на гру з командою «Олімпік» (Калинівка) за що їй зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 та позбавлено 1 очка. Перед заключним  туром лідирує команда « Олімпік» - 8 очок, команда «Юність» має в своєму активі 7 очок, команди «Ураган» та «Дружба» мають відповідно по 6 очок.     

              Заключний 6 тур відбудеться 15 липня команда «Юність» приймає «Дружбу», а команда «Ураган» приймає «Олімпік». Тож на нас чекає цікава розв’язка - всі чотири команди мають шанс на чемпіонство. Прийди і підтримай свою команду.

 

ФУТБОЛ. МОЛОДІЖНИЙ ЧЕМПІОНАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 2018 РОКУ

              01 липня 2018 року розпочалося друге коло чемпіонату. «Юність» (Миколаївка) та «Олімпік» (Калинівка) зіграли у нічию – 3:3, а лідер чемпіонату команда «Дружба»  (Марківка) несподівано поступилася аутсайдеру команді «Ураган» (Тучне) з рахунком 0:5.        

              У черговому турі  08 липня команда «Дружба» приймає «Олімпік», а «Ураган» приймає команду «Юність». Початок матчів о 16.00 годині. Чекаємо на вболівальників.

               

  ФУТБОЛ.ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. «ВІКТОРІЯ»-ЧЕМПІОН

            Гол Володимира Романенка на першій хвилині фінального матчу з «Таврією – Скіф» (Роздол) став вирішальним та приніс «Вікторії» золоті медалі Чемпіонату України серед аматорів 2018 року.

           Вітаємо ФК «Вікторія» зі значною перемогою та побажаємо чергових успіхів.

 


 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь