2019 рік

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акту - проекту рішення Миколаївської  селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності на 2020 рік по миколаївській селищній раді». оприлюднено 24.06.2019 р.

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акту - проекту рішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Миколаївської селищної ради  на 2020 рік».  оприлюднено 24.06.2019 р.

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акту – проекту рішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1  кв.м. загальної плпщі нерухомого майна на території Миколаївської селищної ради» оприлюднено 24.06.2019 р.

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акту - проекту рішення Миколаївської  селищної ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Миколаївської селищної ради на 2020 рік». оприлюднено 24.06.2019 р.