Пропозиції навчання

Харківський національний автомобільно-дорожній університет запрошує на навчання

Внаслідок ганебної війни проти України велика кількість наших громадян опинилася у важких життєвих ситуаціях та потребують соціальної та професійної адаптації. Одним із шляхів зміцнення довіри у громадян та досягнення соціальної єдності можуть стати соціальні програми, що спрямовані на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. З цією метою наш заклад пропонує низку спеціальностей з урахуванням регіонального контенту, що особливо актуально для внутрішньо переміщених осіб.

08:57:57 11.07.2023

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПО ПІДГОТОВЦІ, ПЕРЕПІДГОТОВЦІ ТА ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

З метою підтримки осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів (далі – Навчальний центр) запрошує на професійну підготовку та/або перепідготовку цільової групи на робітничі професії, що користуються попитом на ринку праці України (розташований за адресою: вул. Київська, 113, м. Біла Церква, 09109, Київська область) Навчальний центр є професійно (професійно-технічним) навчальним закладом, який проводить свою освітню діяльність у трьох формах, а саме: підготовку, перепідготовку та/або підвищення кваліфікації робітничих кадрів за такими професіями, як: тракторист, машиніст автогрейдера, машиніст екскаватора, машиніст котка самохідного з рівними вальцями, машиніст укладача асфальтобетону, машиніст бульдозера, машиніст змішувача асфальтобетону пересувного, машиніст дорожньо-будівельних машин, водій навантажувача, електрогазозварник, а також водіїв транспортних засобів категорії «А», «А1», «В», «С», «С1», «СЕ», та «D», «D1».

08:31:43 17.04.2023

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка запрошує у 2021 році на навчання випускників 9, 11 класів, училищ, технікумів,  коледжів за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.11 Середня освіта (фізична культура).

13:36:32 03.03.2021

«Розумним Бути Модно» - всеукраїнський конкурс для студентів. За кращі есе переможці отримають грошові гранти на навчання та/або стипендіальне забезпечення! Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року.

Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно» запрошує приєднатися до участі студентів-мешканців громади. Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року включно. Участь в конкурсі абсолютно безкоштовна та відбувається на добровільних засадах - з власного бажання конкурсанта.

10:52:51 12.09.2019