Запрошуємо взяти участь у конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно!"

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої освіти Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області віком від 10 до 18 років (включно):

11:02:20 16.08.2023

Миколаївська селищна рада Сумського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумського району ( місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: вул. Шкільна, буд 6, смт. Миколаївка, Сумський район, Сумська область).

10:20:10 07.02.2022

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання закладів загальної середньої освіти на території Миколаївської селищної ради.

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо  перепрофілювання закладів загальної середньої освіти на території Миколаївської селищної ради.

14:57:57 03.09.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи. Розглянемо, як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання.

11:43:45 26.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ  І-ІІІ СТУПЕНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

11:05:10 07.08.2020