Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи. Розглянемо, як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання.

11:43:45 26.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ  І-ІІІ СТУПЕНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

11:05:10 07.08.2020