Конкурс «Варто: Єднання»

Шановні мешканці Миколаївської селищної територіальної громади, Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».      Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. гривень до 2,5 млн гривень фінансової підтримки у межах нового конкурсу «Варто: Єднання». Претендувати на отримання фінансової підтримки у рамках даного конкурсного відбору проєктів можуть:

15:37:00 06.11.2023

Наукове дослідження   «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель»

Шановні мешканці Миколаївської селищної територіальної громади, Національний  фонд досліджень України проводить наукове дослідження   «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика є надважливою для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленні миру, цінностей демократії, постає комплексом кримінологічно обґрунтованих  заходів, що поєднують каральну й відновну юстицію, широкий, багаторівневий соціальний діалог, просвіту, реституцію, правотворчу й правоохоронну діяльність,організаційно – управлінські трансформації. Для повного і всебічного дослідження проблеми просимо Вас посприяти у проведенні анонімного опитування серед населення зручним для Вас способом (Google форма за посиланням в Інтернеті; QR-код)

10:50:46 19.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ! БЕЗКОШТОВНЕ, без направлення обстеження жінок міста Суми та Сумського району

Шановні мешканці Миколаївської селищної територіальної громади, щорічно 20 жовтня в державі проводиться Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози, у зв’язку з чим Сумським обласним клінічним онкологічним центром організоване БЕЗКОШТОВНЕ, без направлення обстеження жінок міста та Сумського району. Прийом буде здійснюватися  20 жовтня з 9-00 години в приміщенні поліклініки по вул. Троїцька, 48 за попереднім записом по телефону (0542)70-03-51,70-03-52 або через кол – центр (телефон 0950088887) та через пацієнтський сайт https://helsi.me/

11:17:03 16.10.2023

Ментальне здоров’я — це…

До Всесвітнього дня ментального здоров’я ділимося з вами циклами постерів програми «Ти як?», аби кожен з Вас міг відповісти собі на питання — «Що таке ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?»

14:19:39 12.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ! Видача паливних брикетів деяким категоріям громадян

Благодійний Фонд “Право на захист” за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співпраці в Україні реалізовує проєкт «Мобільна гуманітарна допомога населенню, яке постраждало внаслідок воєнних дій в Чернігівській і Сумській областях” будуть видаватись паливні брикети.

11:09:55 06.09.2023

ГО "Зелена альтернатива України" надає Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих у збройній агресії за період березень-червень 2023р.

13:42:03 18.08.2023