Що означає  безбар’єрність: основні терміни

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів.     Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.

11:13:27 21.12.2021

15-й національний конкурс «Благодійна Україна»

У жовтні 2021 року було оголошено старт нового етапу ювілейного 15-го Національного конкурсу «Благодійна Україна–2021». Переможців визначатимуть в 18 колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2021» – 7 березня 2022 року.

16:49:34 15.12.2021

Відео про захист від домашнього насильства

Христина Ожибко, прокурорка Золочівської окружної прокуратури Львівської області, членкиня ЮрФем розповідає про підвищення довіри постраждалих до органів гендерну чутливість у суді та як стала першою, хто скерувала справу про домашнє насильство в суд.

15:55:30 10.12.2021

До Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

09:09:25 30.11.2021

ГАЛУЗЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я НА СУМЩИНІ СТАЛА НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНОЮ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ COVID-19

Понад 65 відсотків осіб, які постраждали внаслідок нещасного випадку під час виконання посадових обов’язків за підсумками ІІІ кварталів 2021 року, є працівниками галузі охорони здоров’я Сумщини. Більшість з них постраждали через гостре професійне захворювання на COVID-19.

13:22:04 26.11.2021

З 1 ЖОВТНЯ РЕІМБУРСАЦІЮ ІНСУЛІНІВ АДМІНІСТРУВАТИМЕ НСЗУ

Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

10:49:54 30.09.2021