До уваги внутрішньо переміщених осіб Миколаївської селищної ради!

У разі виникнення проблемних питань ви можете звертатися до відповідальної особи по роботі зі зверненнями внутрішньо переміщених осіб – Редьки Оксани Іванівни – фахівця із соціальної роботи КУ «Центр з надання соціальних послуг» Миколаївської селищної ради.

09:12:02 18.08.2023

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps продовжує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

07:57:40 11.08.2023

Про видачу гуманітарної допомоги деяким категоріям мешканців 10 серпня 2023 року

До уваги мешканців, які мають статуси: внутрішньо переміщені особи, сім’ї мобілізованих, загиблих, безвісти зниклих, багатодітні та малозабезпечені 10 серпня 2023 року з 13-00 години біля центральної площі в смт Миколаївка буде проводитись видача гуманітарної допомоги. При собі мати посвідчення для підтвердження статусу.

09:50:35 09.08.2023

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій

Відділом охорони здоров'я та соціального захисту населення Миколаївської селищної ради здійснюється організація направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, перелік яких оприлюднений на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики в розділі е-оздоровлення.

09:36:42 04.08.2023

Стартує набір на безкоштовну Програму “Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок, у тому числі і бізнесу діючих військових та їх родин”

Громадська організація Pro Women UA та Громадська організація Nomad за підтримки Українського Ветеранського Фонду стартує набір на безкоштовну Програму «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок, у тому числі і бізнесу діючих військових та їх родин.

09:55:38 25.07.2023

Психологічна допомога під час війни : де і як її отримати

1. https://www.help–platform.in.ua/ 2. https://happymonday.ua/psyhologichna–dopomoga–pid–chas–vijny 3. Громадська організація «Північна правозахисна група» ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ” ПІВНІЧНА ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА” (ГО ” ППГ”) Адреса: 40000, СУМСЬКА область, місто СУМИ, вулиця БЄЛІНСЬКОГО, будинок 2, офіс 4 Поспілкуйтеся з Північна правозахисна група у Facebook 095 931 1110 goppg@i.ua 4. Ти як? Знайомтесь і користуйтесь – “Аптечка психологічної самодопомоги”. Всеукраїнська програма ментального здоров’яза ініціативою Олени Зеленської . допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе , опановувати стрес, тривогу, гнів тощо. https://www.howareu.com/

09:54:54 25.07.2023