Висвітлення оголошень, повідомлень, інформації для ознайомлення населення

Відкриття благодійного рахунку для збору коштів з приводу запобігання поширення короновірусу на території Миколаївської селищної ради

Депутатами Миколаївської селищної ради на позачерговому 47 засіданні сесії селищної ради (2 пленарне засідання) ініційовано відкриття благодійного рахунку на базі Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медици» Миколаївської селищної ради для збору коштів з приводу запобігання поширення короновірусу на території нашої громади.

09:39:23 27.03.2020

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні

Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні у 2017 році було започатковано Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні. І у 2017, і у 2018 роках на участь у конкурсі було подано понад 100 заявок з різних куточків України. За підсумками були відібрані по 10 переможців, які отримали відзнаки та призи, а по 64 практики увійшли до друкованого, а також електронного видання «Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2017 та 2018».

11:18:03 11.03.2019

До уваги одержувачів житлових субсидій !

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62  із березня цього року запроваджується виплата нарахованих житлових субсидій у готівковій формі.

17:09:45 01.03.2019