Висвітлення оголошень, повідомлень, інформації для ознайомлення населення

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ВІД ФОНДУ «РАЗОМ З КЕРНЕЛ»

Миколаївська селищна рада висловлює подяку благодійному фонду «Разом з Кернел» та особисто Власенку Олегу Дмитровичу та Шевченку Юрію Вікторовичу за надання благодійної допомоги в сумі 94000,00 грн. на ремонт системи опалення в Марківському ДНЗ «Ластівка».

10:28:26 03.04.2020

Відкриття благодійного рахунку для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу на території Миколаївської селищної ради

Депутатами Миколаївської селищної ради на позачерговому 47 засіданні сесії селищної ради (2 пленарне засідання) ініційовано відкриття благодійного рахунку на базі Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Миколаївської селищної ради для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу на території нашої громади.

09:39:22 27.03.2020