Про заборону спалювання сухої трави, опалого листя, та iнших рослинних залишкiв

Дата: 16.04.2020 12:50

від 17 квітня 2020 року                    № 180              смт.  Миколаївка

Про заборону спалювання сухої трави,

опалого листя, та iнших рослинних залишкiв

Вiдповiдно до пiдпункту 6 пункту «б»  частини першої статті З3 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання пожежам на території Миколаївської селищної територіальної громади, виконавчий комітет Миколаївської селищної ради

ВИРIШИВ:

1. Заборонити населенню Миколаївської селищної ради спалювання сухої трави, опалого листя, інших рослинних залишкiв на вiдкритих територiях, господарських угiддях, уздовж транспортних магiстралей, в населених пунктах.

2. Відділу стратегічного розвитку та земельних відносин Миколаївської селищної ради, виконуючим обов’язки старост Бобрицького старостату (Синиця В.О.), Верхосульського старостату (Хомиченко І.М.), Луциківського старостату (Дрозд Ю.І.), Марківського старостату (Мартиненко М.О.), Супрунівського старостату (Боровик М.В.), Товстянського старостату (Омеляненко С.П.), Тучненського старостату Шуляк О.І._перiодично проводити роз'яснювальну роботу серед населення  щодо заборони спалювання сухої трави, опалого листя, iнших рослинних залишків  та передбачену за цi дiї адмiнiстративну вiдповiдальнiсть відповідно до cтатті       771 КУпАП (із змінами).

Селищний голова                                                   Іван ІГНАТЬЄВ