Інформація ФСС

У РАЗІ ВСИНОВЛЕННЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ ФССУ ВИПЛАТИТЬ ДЕКРЕТНУ ДОПОМОГУ

Щороку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області виплачує декретні допомоги для майже двох тисяч застрахованих осіб. Загалом в Україні цей вид соціального захисту Фонду надає для близько 100 тисяч застрахованих осіб.  Деякі з них стали батьками для малюків, які, на жаль, залишились без рідних через війну або інші причини.

11:40:02 13.12.2022

КВИТАНЦІЇ ВІД ФССУ МОЖУТЬ НАДХОДИТИ ДОВШЕ ЧЕРЕЗ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

15:43:44 10.11.2022

НА СУМЩИНІ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ 173  РОДИНИ ЗВЕРНУЛИСЬ ЗА ДОПОМОГАМИ НА ПОХОВАННЯ ПОМЕРЛИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Працюючі українці захищені на випадок втрати працездатності навіть під час війни. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує для них виплати, допомоги і надання медико-соціальних послуг – Фонд соціального страхування України реалізує страховий захист у повному обсязі.

15:04:57 04.10.2022

АЛГОРИТМ ОПЛАТИ ЛІКАРНЯНИХ І ДЕКРЕТНИХ ЗА КОШТИ ФССУ В УМОВАХ ВІЙНИ

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.

13:42:10 06.09.2022

НА СУМЩИНІ ПРИЗНАЧЕНО МАЙЖЕ ОДИН МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ І СІМ'ЯМ ЗАГИБЛИХ

Щоденно українські працівники отримують поранення під час роботи – російська агресія збільшила ризики травмування та смерті на робочому місці незалежно від спеціалізації та місця діяльності. Сьогодні в Україні близько 11 мільйонів працевлаштованих, ФОП, самозайнятих і фермерів – кожен з них застрахований у Фонді соціального страхування України на випадок поранення чи смерті внаслідок бойових дій.

13:41:21 06.09.2022

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ НА СУМЩИНІ

За період з 27 серпня по 02 вересня 2022 року на підприємствах Сумської області зафіксовано 4 нещасних випадки, внаслідок яких постраждали 4 особи, в т.ч. зі смертельними наслідками - 2 особа.

13:41:16 06.09.2022