Інформація ФСС

АЛГОРИТМ ОПЛАТИ ЛІКАРНЯНИХ І ДЕКРЕТНИХ ЗА КОШТИ ФССУ В УМОВАХ ВІЙНИ

Понад 1,2 мільйона українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному з початку війни. ФССУ виплатив для них майже 7 мільярдів гривень за листками непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату, або Фонд нарахував напряму для тих працівників, чиї роботодавці не змогли подати заяву через бойові дії.

13:42:10 06.09.2022

НА СУМЩИНІ ПРИЗНАЧЕНО МАЙЖЕ ОДИН МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ І СІМ'ЯМ ЗАГИБЛИХ

Щоденно українські працівники отримують поранення під час роботи – російська агресія збільшила ризики травмування та смерті на робочому місці незалежно від спеціалізації та місця діяльності. Сьогодні в Україні близько 11 мільйонів працевлаштованих, ФОП, самозайнятих і фермерів – кожен з них застрахований у Фонді соціального страхування України на випадок поранення чи смерті внаслідок бойових дій.

13:41:21 06.09.2022

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ НА СУМЩИНІ

За період з 27 серпня по 02 вересня 2022 року на підприємствах Сумської області зафіксовано 4 нещасних випадки, внаслідок яких постраждали 4 особи, в т.ч. зі смертельними наслідками - 2 особа.

13:41:16 06.09.2022

ДОПОМОГИ НА СУМЩИНІ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ СКЛАЛИ 3,6 ТИСЯЧІ ГРН НА ОСОБУ ЗА ПІДСУМКАМИ ПІВРІЧЧЯ

Упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності до управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Сумській області звернулись понад 40 тисяч осіб. У середньому за цей період кожна з них провела на лікарняних майже 10 оплачуваних за кошти ФССУ днів.

09:31:30 15.07.2022

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ЗА ЛІКАРНЯНИМ, ЯКЩО ВИ ЗА КОРДОНОМ?

Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

15:35:28 09.06.2022

З ПОЧАТКУ ВІЙНИ НА СУМЩИНІ НАРАХОВАНО ДОПОМОГИ ЗА 7,6 ТИСЯЧ ДНІВ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ДІТЬМИ

З початку війни працівники Сумщини провели 7,6 тисяч днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами. Починаючи з 24 лютого, управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області прийняло на оплату листки непрацездатності по догляду за хворими рідними на 2,4 мільйонів гривень. Допомоги нараховано для 810 працюючих Сумщини.

11:34:31 02.06.2022

У СІЧНІ НА СУМЩИНІ ПРИЙНЯТО НА ФІНАНСУВАННЯ МАЙЖЕ 18 ТИСЯЧ ДНІВ ДЕКРЕТНИХ

За підсумками першого місяця 2022 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області прийняло на фінансування лікарняні листки, видані у зв’язку із вагітністю та пологами, тривалістю майже 18 тисяч днів. Загалом у січні  призначено 5,7 млн гривень декретних виплат за кошти Фонду для 162 працюючих жінок.

16:06:49 16.02.2022

ПРАЦІВНИКИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 20 МЛН ГРН ДОПОМОГ ЗА ЧАС ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ РОДИЧАМИ

За оперативними даними упродовж 2021 року 7,3 тисяч застрахованих осіб області перебувало на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми, віком до 14 років. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області компенсувало їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму майже 20 млн гривень.

15:47:53 26.01.2022