Інформація ФСС

У 2021 РОЦІ НА СУМЩИНІ ВИПЛАЧЕНО 8,1 МЛН ГРН ДЕКРЕТНИХ

За  підсумками 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області профінансувало понад 8 мільйонів гривень допомог по вагітності та пологах для працюючих жінок Сумщини. Це на 4,1 млн гривень більше, ніж упродовж 2020 року.

11:25:35 10.01.2022

ТОРІК ПРАЦІВНИКИ ОБЛАСТІ  ОТРИМАЛИ ПОНАД 313 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЛІКАРНЯНИХ

Упродовж 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області спрямувало на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності понад 313 мільйона гривень.

11:11:52 10.01.2022

ПОНАД 350 ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ПРОЙШЛИ САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ЗА КОШТИ ФОНДУ

Протягом 2021 року понад 350 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які мешкають в області, були забезпечені курсом санаторно-курортного лікування. Про це подбало управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

11:10:15 10.01.2022

ФІНАНСУВАННЯ ЛІКАРНЯНИХ І ДЕКРЕТНИХ ДОПОМОГ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ФОНДОМ БЕЗ ЗАТРИМОК

Фонд соціального страхування України повністю погасив заборгованість з виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно та в повному обсязі для 11,5 мільйона застрахованих осіб у разі настання страхового випадку.

11:01:13 10.01.2022