2018 рік оголошено в Україні роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті 07 червня 2017 року в Україні стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я маю право!», який наразі підтримано Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Разом з тим, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» наказом Міністерства юстиції України від 09 жовтня 2017 року № 3743/7 затверджено План заходів Міністерства юстиції з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках, пунктом 2 якого визначено, що органи місцевого самоврядування є виконавцями зазначеною плану.

Щоб проект запрацював на повну силу і люди дізналися про свої права та про механізми їх захисту, Головне територіальне управління юстиції у Сумській області запрошує до партнерської співпраці юридичну спільноту, органи місцевого самоврядування, громадськість.

Освітня місія - поширення соціальної реклами про проект не має на меті отримання прибутку, вона безпосередньо спрямована на досягнення суспільно-корисних цілей: утвердження правових знань заради європейських стандартів життя кожного українця.

Більше інформації про проект «Я маю право!» - на сайті pravo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).