Відстеження результативності регуляторних актів

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна на території Миколаївської селищної ради

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Миколаївської селищної ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Миколаївської селищної ради на 2019 рік»