Інфомація служби зайнятості

Сонячний старт

Призначений для ветеранів війни та внутрішньо-переміщених осіб (ВПО). Розроблений таким чином, щоб бути доступним для всіх, в тому числі, для осіб, які мають контузії або ампутації. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити комфортне та успішне навчання. Формат проведення: онлайн та офлайн (передбачено 4 дні практичних занять в навчальному центрі для монтажників електричних сонячних станцій). Вимоги до кандидатів: досвід роботи в енергетиці або дотичних сферах, бажано з інженерною освітою. Прийом заявок до 20:00, 30.09.2023. Курс розпочинається 16.10.2023. Тривалість навчання 16 тижнів. Для тих хто пройшов відбір, курс є безкоштовним. Для участі необхідно заповнити анкету до 30 вересня. Що Ви отримаєте?

09:11:10 28.09.2023

Безкоштовна допомога з питань отримання грантів для ветеранів та другого з подружжя

З початку своєї роботи грантові програми "Власна справа", "Грант для ветеранів та їх подружжя" набули великої популярності. Разом з тим, виника є багато питань щодо того, де, коли і як отримати безкоштовні консультації, пройти навчання для створення власного бізнесу, куди звернутись за отриманням  тьюторскої  підтримки та додаткового фінансування. Саме з метою відповіді на ці та інші питання ми створили спеціальну добірку корисних посилань та контактів нас та наших партнерів для ветеранів або їх подружжя, де вони зможуть отримати безкоштовну професійну допомогу або консультації з питань отримання грантів:

15:31:22 31.08.2023

На Сумщині з початку року понад 200 осіб отримали ваучери на навчання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям –мати кваліфікований персонал.

13:41:20 17.05.2023

Серед загальної кількості зареєстрованих у службі зайнятості Сумщини безробітних лідерство утримують жінки

Станом на 1 травня 2023 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 7,9 тис.осіб що мали статус безробітного, майже 2 тисячі з  яких отримували допомогу по безробіттю.

09:37:17 04.05.2023

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Державна служба зайнятості пропонує Вам ряд наступних програм для підтримки та розвитку Вашого бізнесу:

11:04:33 02.05.2023

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:12 років на службі людям

Сумський центр професійно-технічної  освіти Державноїслужби зайнятості надає освітні послуги понад 12 років. За цей час отримали путівки у професійне життя більше 40 тисяч здобувачів освіти.

13:31:14 28.04.2023