Інфомація служби зайнятості

Гроші на бізнес: першого лютого стартувала програма “єРобота”

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». Торік у рамках цієї програми на Сумщині видали 125 мікрогрантів на суму понад 28 млн. грн, що гарантує створення 280 робочих місць. У 2023 році «єРобота» продовжила існування, перша хвиля якої стартувала 1 лютого. За програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис грн. Обов'язковою умовою є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми мікрогранту.

09:35:36 17.02.2023

До уваги роботодавців: новий порядок компенсацій за працевлаштування безробітних

Кабінет Міністрів затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям та працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Зокрема, це молодь, яка шукає перше робоче місце, особи з інвалідністю, люди передпенсійноговіку.  Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

10:33:50 15.02.2023

У січні майже 300 зареєстрованих безробітних залучено до суспільно корисних робіт

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування безробітних, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючись до умов воєнного стану.

15:39:52 21.01.2023

Новий порядок військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів

Кабінет міністрів України опублікував постанову № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», в якій перелічені нововведення в процесі військового обліку українців.

11:35:50 10.01.2023

Майже 70 підприємців Cумщини отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Через збройну агресію рф велика кількість українців покинула свої домівки та вимушена переселитися в інші більш безпечні регіони нашої країни. Гостро постало питання не тільки житла, а й роботи.З метою пришвидшення адаптації внутрішньо переміщених осіб та підвищення рівня зайнятості серед населення Кабінет Міністрів з квітня запровадив програму стимулювання бізнесу приймати на роботу ВПО, згідно з якою за кожного працевлаштованого держава виплачує підприємцю компенсацію у розмірі 6500 грн. протягом двох місяців.

13:56:50 06.01.2023