Новини за 2020 рік

СПОРТ. ФУТБОЛ. «КУБОК ОСЕНІ-2020»

ДЮСШ імені М.І.Масалітіна організувала і провела футбольний кубок для молоді громади у рамках осінніх  змагань Ліги дворового футболу 5х5. Виборювати головний трофей «Кубок Осені-2020» заявилися чотири команди: «Олімпік)  (Калинівка-Сушилине), «Спарта» (Миколаївка), «Чайка» (Улянівка) та «Молодь» (Миколаївка).  У півфіналі змагань команди «Олімпік» та «Чайка» легко здолали відповідно команди «Спарту» та «Молодь».  Набагато цікавішими виявилися матчі за нагороди. Переможця матчу за 3 місце між командами «Спарта» та «Молодь» довелося виявляти у серії післяматчевих пенальті . Основний час гри завершився з рахунком 1:1, а серію пенальті  краще виконала команда «Спарта»-6:1 і здобула бронзові нагороди.

15:59:54 16.11.2020

СПОРТ. ЛІГА ДВОРОВОГО ФУТБОЛУ «ЗОЛОТА ОСІНЬ-2020»

«Динамо» чи «Шахтар»? Хто ж переможе цього разу? Кому посміхнеться фортуна? Гра за участі команд з такими гучними назвами завжди спонукає до безкомпромісної, непередбаченої та цікавої боротьби. Не став винятком і дитячий футбольний турнір у Миколаївці.

16:07:12 09.11.2020

СПОРТ. ТХЕКВОНДО ВТ

Чергову свою  перемогу здобув  Ілля  Ревякін . Цього разу визнаний юний майстер з тхеквондо був кращим на змаганнях відкритого Кубку м.Суми  «Sumy open cup».

16:15:03 29.09.2020

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ВЕТЕРАНІВ

Футбольний турнір серед ветеранів футболу пам’яті воїна АТО Олександра Буйвало 20 серпня в с.Товста викликав жвавий інтерес серед вболівальників та учасників змагань.  Ще б пак – знову зустрічаються на футбольному полі одвічні та непримиримі в минулому суперники, в той же час палкі друзі з Миколаївки,Товсти та Улянівки. Ще років двадцять тому вивіска за участі таких команд збирала  на футбольних полях району сотні вболівальників. В час, коли ми не знали що таке інтернет та соціальні мережі, коли діти один поперед одного намагалися подати м’яча воротарю, коли кумирами серед молоді були виключно місцеві гравці.

15:12:16 21.09.2020

ФУТБОЛ. ПЕРШІСТЬ ЗАВЕРШИЛИ З БРОНЗОВОЮ НАГОРОДОЮ

З журбою радість обнялась... Останній матч першості району теоретично давав шанс нашій команді ще залишатися в боротьбі за друге місце за умови перемоги нашої команди в поєдинку з «Локомотивом». При цьому рижівський «Сейм-Агросвіт» мав програти «Молоді» і втратити очки у перенесеному матчі з «Маяком», ми могли сподіватися на срібні нагороди. З першою умовою, що залежала лише від нас, наша команда справилася на відмінно, перемігши з рахунком 5:2, але в надпринциповому матчі у Білопіллі місцева «Молодь» поступилася команді «Сейм-Агросвіт» з рахунком 1:2. Тож долю призових місць було вирішено: білопільська «Молодь» - чемпіон, «Сейм-Агросвіт»(Рижівка) посідає друге місце і наша команда залишається на третій сходинці.

15:38:38 16.09.2020

СВЯТО СПОРТУ

День фізичної культури і спорту Миколаївка відсвяткувала дитячим футбольним турніром 8х8. До змагань цього сонячного та погожого дня долучилися команди  «Молодь», «Вікторія» та «Альянс». Діти самі обирали назви командам, можливо хтось хоче в майбутньому бути схожим на гравців команд «Альянс» чи «Вікторія», а можливо мріє і заграти за ці колективи.  Турнір проходив за коловою схемою. Всі ігри виявилися напруженими та цікавими, часом з непередбаченими та несподіваними діями, що саме притаманне гравцям у такому юному віці. Цього разу перемогу святкувала команда «Молодь», друге місце посіла «Вікторія», третє у команди «Альянс».  Та головне, що сьогодні дійсно перемагає  молодь. Молодь, що веде здоровий спосіб життя, систематично займається фізичною культурою і спортом – майбутнє нашої держави.

13:43:47 14.09.2020

СПОРТ. ЗМАГАЛИСЯ  ЮНІ ЛИЖНИКИ

Вихованці відділення лижних гонок  ДЮСШ імені М.І.Масалітіна нещодавно приймали участь в обласних змаганнях серед дітей з кросу. До призів не добігли, але й не пасли задніх.  Це був перший старт дітей в умовах адаптивного карантину. Сподіваємося, що досвід виступів допоможе дітям краще підготуватися до головних стартів взимку, а зима порадує дітей  хрускотом морозного снігу.

13:36:10 27.08.2020