Новини за 2020 рік

ДЮСШ ІМЕНІ М.І.МАСАЛІТІНА ВІТАЄ МОЛОДЬ

День молоді - це одне з найдинамічніших свят. Ну, а як же інакше, адже їм, молодим - скрізь дорога! Відкритий весь світ, як на долоні і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом!

15:31:45 26.06.2020

СПОРТ. ТРЕНУВАННЯ В ДЮСШ ЗА НОВИХ УМОВ

Всі ми потроху звикаємо до нових умов проживання в період карантину. Маска, антисептик, збереження дистанції  - стало таким звичним явищем у повсякденному житті, що ніби цього вже і не помічаєш. Звикати до занять фізичною культурою та спортом з обмеженням доведеться вихованцям та тренерам ДЮСШ з червня місяця.

20:22:12 05.06.2020

ВІДЗНАЧЕНО  КРАЩИХ  СПОРТСМЕНІВ-ВИПУСКНИКІВ

За вагомий внесок у розвиток спортивного руху, популяризацію фізичної культури та спорту, здорового способу життя серед учнівської молоді кращі учні-випускники цього року були нагороджені дипломами відділу освіти Миколаївської селищної ради.

11:27:13 28.05.2020

СПОРТ.  ШКОЛЯРІ ЗМАГАЛИСЯ З ВИКЛАДАЧАМИ

Футбольний турнір за участі старшокласників Миколаївської спеціалізованої школи та викладачів школи та ДЮСШ імені М.І.Масалітіна  відбувся 11 березня на шкільному майданчику зі штучним покриттям.

11:39:59 13.03.2020

ВІТАЄМО РУСЛАНА ТКАЛЕНКА ЗІ СРІБНОЮ НАГОРОДОЮ КУБКУ СВІТУ З БІАТЛОНУ

Вперше у своїй спортивній кар’єрі Руслан Ткаленко виборов друге місце на етапі Кубку світу, що проходив у Чехії напередодні Міжнародного жіночого дня. Провівши на відмінно свій третій етап у складі естафетної збірної України з біатлону, Руслан також заклав фундамент до спільного успіху збірної в естафетах, на який вболівальники зачекалися більше дев’ятнадцяти років.

08:07:07 11.03.2020

СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ. ПІОНЕРБОЛ

Цікавими та змістовними виявилися змагання з піонерболу спартакіади школярів серед дівчат, що проходили напередодні Міжнародного жіночого дня. Цього сонячного та погожого дня в спортивній залі Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів було справжнє свято, яке подарували вболівальникам дівчата своєю відмінною та непоступливою грою. Аматори сцени Миколаївської  школи в перерві між іграми продемонстрували свої професійні вокальні та хореографічні дані. Запалившись танцями та піснями і головні героїні-учасниці змагань приємно здивували своїх наставників часом виваженими , а іноді й непередбаченими  діями на спортивному майданчику.

13:06:33 05.03.2020

МАСЛЯНУ СВЯТКУВАЛИ-НАГОРОДИ  ЗДОБУВАЛИ

Святкування Масляної-2020 у Миколаївці запам’ятається для багатьох  не тільки млинцями, варениками та запахом шашлику, але і спортивними розвагами.

14:39:29 04.03.2020

РУСЛАН ТКАЛЕНКО –БРОНЗОВИЙ  ПРИЗЕР  ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

27 лютого на чемпіонаті Європи-2020  з біатлону в Раубічах  Руслан Ткаленко разом з Анастасією Меркушиною в одиночній змішаній естафеті, провівши відмінно всі свої етапи, у підсумку посіли третє місце, поступившись лише збірним Норвегії та Німеччини. Дякуємо Анастасії та Руслану за гостру та хвилюючу боротьбу до останніх метрів дистанції.

16:03:30 27.02.2020