СПОРТ. БОРОТЬБА ВІЛЬНА. МАЄМО ВІДРАЗУ ТРИ БРОНЗИ

Дата: 24.12.2020 14:28

Вихованці відділення боротьби вільної ДЮСШ імені М.І.Масалітіна 23 грудня були запрошені на відкриту першість сумської обласної ДЮСШ «Динамо» «Новорічні старти». З настанням пандемії майже всі змагання, а особливо в контактних видах спорту, були відмінені зрозуміло з відомих всім причин. Тож, будь яка участь у змаганнях сприймається як виклик цим жахливим умовам пандемії, як надія спортсменам на відновлення спортивного духу-духу чесної і безкомпромісної боротьби. Цього дня бронзові нагороди вибороли юні борці тренера Олександра Остапенка-Богдан Кіптенко, Мирослав Чернявець та Олександр Кордюк. Вітаємо тренера та спортсменів з нагородами. Бажаємо всім успіхів та перемог у Новому 2021 році!

Інструктор-методист ДЮСШ Микола Демченко