Оголошення

Шановні мешканці багатоквартирних будинків розташованих на території Миколаївської ОТГ!

03 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято Законопроект 2458 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово – комунальних послуг» (далі –Закон).

10:55:28 17.12.2020

До уваги мешканців, котрі користуються водопостачанням від свердловини по вул.Заводській в смт.Миколаївка!

Споживачам послуг централізованого водопостачання від свердловини за адресою: вул.Заводська, 26/1, необхідно в термін до 31 травня 2020 року заключити договори з КП Миколаївської селищної ради "Благоустрій".

15:43:56 19.05.2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Розуміємо, що знову на дворі весна, і, незважаючи на турботи, проблеми і безліч невирішених питань у кожного з нас, прокидається бажання щось покращити, змінити, відродити і створити.

09:08:05 11.03.2020