Тимчасове припинення виконання автобусних маршрутів

КП "Зеленбуд" повідомляє, що з 04.01.2022 року  тимчасово припиняється виконання автобусних маршрутів за всіма напрямками автомобілем Рута у зв'язку з ремонтом автомобіля. Про відновлення виконання маршрутів буде повідомлено додатково.

09:56:58 31.12.2021

Про недопущення спалювання сміття

Розуміємо, що знову на дворі весна, і, незважаючи на турботи, проблеми і безліч невирішених питань у кожного з нас, прокидається бажання щось покращити, змінити, відродити і створити.

16:19:36 30.03.2021

Шановні мешканці багатоквартирних будинків розташованих на території Миколаївської ОТГ!

03 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято Законопроект 2458 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово – комунальних послуг» (далі –Закон).

10:55:28 17.12.2020