Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі Засоби оповіщення та інформування населення ( Сирена електропневматична в комплекті)  (код ДК 021:2015 -352

Дата: 10.10.2023 10:35

Оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями

1. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання систем оповіщення про тривогу для населених пунктів миколаївської селищної територіальної громади передбачене для попередження  небезпечних подій та надзвичайних ситуацій, зокрема запроваджений військовий стан в Україні.

1.Найменування: Відділ житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області.

2.Місце знаходження: 41854; Сумська область, Сумський район, смт Миколаївка, бульвар Свободи,2

3.Код ЄДРПОУ: 41104548

4.Категорія:  відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) в редакції від 19.04.2020р. зі змінами,

5.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Засоби оповіщення та інформування населення ( Сирена електропневматична в комплекті)  (код ДК 021:2015 -35240000-8 Сирени)

6.Дата оголошення: 10.10.2023 року.

7.Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

8.Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-10-002609-a

9.Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Найменування товару, роботи

Од. виміру

Кількість

Комплект

Сирена електропневматична в комплекті :

шафа управління, випромінювач електропневматичної сирени, пульт управління, з монтажем та підключенням у с. Супрунівка Миколаївської селищної територіальної громади

Сирена електропневматична в комплекті :

шафа управління, випромінювач електропневматичної сирени, пульт управління, з монтажем та підключенням у с. Верхосулка Миколаївської селищної територіальної громади

Сирена електропневматична в комплекті :

шафа управління, випромінювач електропневматичної сирени, пульт управління, з монтажем та підключенням у с. Бобрик  Миколаївської селищної територіальної громади

Сирена електропневматична в комплекті :

шафа управління, випромінювач електропневматичної сирени, пульт управління, з монтажем та підключенням у с. Товста Миколаївської селищної територіальної громади

Сирена електропневматична в комплекті :

шафа управління, випромінювач електропневматичної сирени, пульт управління, з монтажем та підключенням у с. Тучне Миколаївської селищної територіальної громади

комплект

9.2. Постачальник включає в ціну товару:

- доставка товару за адресою, передбаченою цією тендерною документацією;

- здійснення  доставки, розвантаження товару;

- монтаж та підключення системи оповіщення

9.3. Загальні умови поставки товарів:

-  поставка товару здійснюється за рахунок Постачальника

9.4. Поставка товару здійснюється за адресою Замовника: 41854; Сумська область, Сумський район, смт Миколаївка, бульвар Свободи,2, з наданням відповідних супровідних документів.

9.5. Приймання товару, а також відсутність зауважень щодо кількості та  якості підтверджується підписанням уповноваженими особами Сторін.

10. Строк поставки товару:  не пізніше 31.12.2023 року.

11.Очікувана вартість предмета закупівлі: 185 000,00 грн (сто вісімдесят пять тисяч гривень 00 копійок)

12.Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі Товару: відповідає розміру бюджетного призначення. (Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована на підставі попередніх ринкових консультацій).

13. Обґрунтування обсягів закупівлі Товару: відповідно до технічних характеристик системи оповіщення про тривогу та враховуючи кошторисні призначення.

Вик. Тетяна ЦИРУЛИК

Тел. 0992778576