Новини за 2022 рік

СПОРТ. ЧЕМПІОНАТ ГРОМАДИ З ВОЛЕЙБОЛУ

19 лютого в Улянівці пройшов чемпіонат Миколаївської селищної територіальної громади з волейболу 2022 року серед чоловіків. Команди- «Миколаївка», збірна Миколаївської громади, «Улянівка-1» та «Улянівка-2» за олімпійською системою втрутилися у боротьбу за головний трофей. На стадії  півфіналів  команди «Миколаївка» та «Улянівка-1», в статусі головних фаворитів, розібралися відповідно з командами «Улянівка-2» та збірною командою громади і забезпечили собі місце у фіналі. У матчі за 3 місце збірна команда Миколаївської  СТГ  переграла другу команду Улянівки з рахунком  2:1 і стала володарем бронзових нагород.

15:45:16 21.02.2022

СПОРТ. ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ СЕРЕД УЧНІВ ДЮСШ З ЛИЖНИХ ГОНОК

10-12 лютого в урочищі Токарі відбулися відкрита першість області з лижних гонок серед учнів ДЮСШ та відкритий кубок на призи триразового чемпіона світу серед молоді МСМК О.Ушкаленка. Участь у змагання взяли близько 70 дітей, що представляли команди ДЮСШ з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Сумщини. Команда вихованців ДЮСШ імені М.І.Масалітіна теж приймала участь у перших змаганнях цього року такого масштабу. Підопічні тренерів Олени та Дмитра Ігнатьєвих успішно подолали свої дистанції, і хоч до подіуму не дісталися, але і статистами не виглядали. Кращий результат показали: Іван Сурело-14 місце, Юрій Пономаренко-16, Ярослав Волосовець-17, Артем Губський-18.

15:50:46 14.02.2022

СПОРТ. ЗИМОВИЙ КУБОК “WINTER CUP 2022”

Команди «Молодь», «Молодь Миколаївки», збірна команда ДЮСШ, команда братів Борковських та збірна Сушилиного 29 січня розіграли зимовий кубок «Winter Cup 2022».

09:35:13 03.02.2022

СПОРТ. ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

21 січня у Верхосульському закладі загальної середньої освіти провели змагання серед учнів з настільного тенісу з метою популяризації гри, залучення дітей до активного відпочинку та рухової активності.

09:36:27 27.01.2022

СПОРТ. «РАЗОМ ЗАРАДИ ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО ДІТЕЙ»

13 січня на Старий Новий рік тренер відділення футболу ДЮСШ імені М.І.Масалітіна Олексій Тюрін разом з батьками  організували та провели для дітей футбольний турнір та майстер-клас «Разом заради щасливого майбутнього дітей».

11:12:41 18.01.2022

СПОРТ. ПЕРША  БІАТЛОННА НАГОРОДА УКРАЇНИ У ОЛІМПІЙСЬКОМУ СЕЗОНІ МАЄ НАШЕ КОРІННЯ

П’ятий етап Кубку світу з біатлону, що проходив 7-9 січня  в німецькому Обергофі,нарешті приносить першу нагороду  команді України. Наш земляк-вихованець Заслужених тренерів України Ігнатьєвої О.П. та Ігнатьєва І.А. Артем ТИЩЕНКО разом з Дарією БЛАЖКО в одиночній змішаній естафеті здобули бронзу.

16:33:39 10.01.2022