СПОРТ. ЧЕМПІОНАТ ГРОМАДИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ 2022 РОКУ

Дата: 14.02.2022 16:51

12 лютого у Миколаївці пройшов чемпіонат громади з настільного тенісу серед жінок та чоловіків. Змагання відбулися за ініціативи керівництва громади та підтримки агрофірми «Вікторія».

Настільний теніс-видовищна, цікава, швидка та динамічна гра, яка не залишає байдужими,як самих спортсменів, так і вболівальників. Гра, яка буквально закохує в себе та надихає на перемогу все більше і більше шанувальників безумовно спорту номер два у світі. Усі учасники чемпіонату мали бажання та показали пристойний рівень гри, але краще вдалося обрати правильну тактику, спланувати стратегію  гри та перемогти у фіналах:

серед жінок -1 місце -Тетяна Руденко, 2 місце- Вікторія Алексіна, 3 місце -Дарія Ігнатенко;

серед чоловіків-1 місце -Сергій Акіменко, 2 місце- Артем Кривонос, 3 місце-Артур Яценко.

Переможці та призери були нагороджені медалями , грамотами та подарунками.

Грайте у теніс, любіть спорт - це неодмінно принесе лише користь вашому здоровю!

Інструктор-методист Микола ДЕМЧЕНКО