Інформація за 2021 рік

Миколаївська громада стала першою ОТГ Сумщини, де прийняли Програму розв’язання пріоритетних проблем із використанням механізму соціального замовлення!

Це означає, що вразливі верстви населення Миколаївки та навколишніх сіл і селищ, отримають доступ до: — тестування на ВІЛ, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом, на умовах соціального замовлення; — обстеження на COVID-19; — консультування від соціальних працівників і вузьких спеціалістів медичної галузі. Мета програми – зробити так, аби соціальні послуги стали доступними для людей із груп ризику та віддалених районів територіальної громади: ветеранів АТО/ООС, людей із залежністю, людей, які мають ВІЛ, ВГС, туберкульоз і запустити розвиток місцевих безпекових ініціатив. У свою чергу, механізм соціального замовлення допоможе поступово делегувати повноваження та ресурси від органів виконавчої влади до інститутів громадянського суспільства і підприємницького сектору. Це — ефективний інструмент регулювання діяльності у сфері надання соціальних послуг, потреби в яких постійно збільшуються.

14:51:31 23.09.2021

Виконання підвезення мешканців автомобілем РУТА тимчасово припиняється у зв'язку з ремонтом автомобіля

КП "Зеленбуд" повідомляє, що з 22.09.2021 року буде призупинено виконання автобусних маршрутів за всіма напрямками автомобілем Рута у зв'язку з виходом з ладу автомобіля. Про відновлення графіку буде повідомлено додатково.

11:38:04 22.09.2021

ТОВ «Сумигаз Збут» закликає неплатників розрахуватися за спожитий газ

У ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», озвучили невтішну статистику: за місяць до початку опалювального сезону борг побутових споживачів перед компанією становить 455,9 млн грн.

13:47:03 17.09.2021

ПРО ПІДТРИМКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Миколаївською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

09:07:36 14.09.2021

Про проведення опитування

Сумський обласний центр соціальних служб у рамках підготовки  заходів до  Дня усиновлення проводить опитування серед населення територіальної громади.

15:07:42 10.09.2021

Якщо у вас є юридичне запитання

Нагадуємо, що якщо у вас є юридичне запитання, то ви можете його написати в приватний телеграм-чат БПД за посиланням:

16:38:35 09.09.2021