Інформація за 2021 рік

До уваги пасічників! Порядок реєстрації пасіки, видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки та інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року № 338

08:36:23 16.04.2021

Отримання гранту на навчання стає реальним завдяки "Scholarship в Україні"

В Україні стартував VII конкурс соціального проєкту "Scholarship в Україні", який дозволяє студентам виграти в чесній інтелектуальній боротьбі головний приз - 15 000 гривень. Чим привабливий проект для молоді "Scholarship в Україні" надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш - проект не дозволить своїм учасникам нудьгувати.

16:49:43 06.04.2021

АТ «Сумигаз»: борги за доставку газу можуть бути стягнуті за рішенням суду

За минулий місяць борги побутових споживачів АТ «Сумигаз» сягнули 14,3 млн грн. У компанії відзначають, що з недобросовісних платників будуть стягуватися борги у судовому порядку, тож клієнти нестимуть додаткові фінансові витрати.

15:59:39 11.03.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У зв'язку з віднесенням Сумської області, а отже і Білопільського району, до «помаранчевої» карантинної  зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, постійна комісія Миколаївської селищної ради з  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про введення додаткових протиепідемічних заходів.

14:29:34 09.03.2021