Інформація за 2021 рік

2-денний вебінар «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин»

Чернігівською торгово-промисловою палатою у рамках ініціативи COVID-19 Бізнес-кліники проекту «ЕU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» 28-29 вересня 2021 року з 10:00 до 13:00 відбудеться 2-денний вебінар «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин». Під час вебінару підприємці дізнаються, як адаптувати експортні продажі до нових трендів, переглянути потенціал існуючих ринків, знайти нові можливості для розвитку.

09:34:30 28.09.2021

Миколаївська громада стала першою ОТГ Сумщини, де прийняли Програму розв’язання пріоритетних проблем із використанням механізму соціального замовлення!

Це означає, що вразливі верстви населення Миколаївки та навколишніх сіл і селищ, отримають доступ до: — тестування на ВІЛ, вірусні гепатити та інфекції, що передаються статевим шляхом, на умовах соціального замовлення; — обстеження на COVID-19; — консультування від соціальних працівників і вузьких спеціалістів медичної галузі. Мета програми – зробити так, аби соціальні послуги стали доступними для людей із груп ризику та віддалених районів територіальної громади: ветеранів АТО/ООС, людей із залежністю, людей, які мають ВІЛ, ВГС, туберкульоз і запустити розвиток місцевих безпекових ініціатив. У свою чергу, механізм соціального замовлення допоможе поступово делегувати повноваження та ресурси від органів виконавчої влади до інститутів громадянського суспільства і підприємницького сектору. Це — ефективний інструмент регулювання діяльності у сфері надання соціальних послуг, потреби в яких постійно збільшуються.

14:51:31 23.09.2021

ТОВ «Сумигаз Збут» закликає неплатників розрахуватися за спожитий газ

У ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», озвучили невтішну статистику: за місяць до початку опалювального сезону борг побутових споживачів перед компанією становить 455,9 млн грн.

13:47:03 17.09.2021

Про проведення опитування

Сумський обласний центр соціальних служб у рамках підготовки  заходів до  Дня усиновлення проводить опитування серед населення територіальної громади.

15:07:42 10.09.2021

ПРО ПІДТРИМКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Миколаївською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

09:07:48 10.09.2021

Якщо у вас є юридичне запитання

Нагадуємо, що якщо у вас є юридичне запитання, то ви можете його написати в приватний телеграм-чат БПД за посиланням:

16:38:35 09.09.2021