A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

2-денний вебінар «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин»

Дата: 28.09.2021 09:34
Кількість переглядів: 291

Чернігівською торгово-промисловою палатою у рамках ініціативи COVID-19 Бізнес-кліники проекту «ЕU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» 28-29 вересня 2021 року з 10:00 до 13:00 відбудеться 2-денний вебінар «Експорт: від вибору ринку до В2В перемовин». Під час вебінару підприємці дізнаються, як адаптувати експортні продажі до нових трендів, переглянути потенціал існуючих ринків, знайти нові можливості для розвитку.

Також будуть розкриті такі теми: вибір експортного ринку та проведення його аналізу з урахуванням змін в міжнародній торгівлі; аналіз вимог до товару, потреб споживачів, необхідності адаптації; пошук покупців в умовах зміни попиту; підготовка пропозицій, яка враховує потреби та проблеми покупців, відповідає їхнім очікуванням; підготовка та участь у В2В заходах онлайн.

Цільова аудиторія – власники, керівники та фахівці, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю на підприємствах малого і середнього бізнесу Сумської області. Зацікавлені представники великих підприємств також можуть брати участь. Участь безкоштовна. Для участі необхідно завчасно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/1qgd7Wf92QaaMv1WA.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора