Оголошення про спортивні заходи

08 червня 2018 року

про Всеукраїнський Олімпійський день Миколаївської селищної ради 2018 року

1.Загальні положення

1.1. Всеукраїнський  Олімпійський день Миколаївської селищної ради(надалі Захід)-це спортивно-видовищний захід , який проводиться за ініціативи Міжнародного  олімпійського комітету ( надалі МОК), Національним  олімпійським комітетом України ( надалі  НОК  України).

1.2. Організатор Заходу-Миколаївська селищна рада ( надалі Організатор).

1.3. При проведенні заходу забороняється використовувати прапори, гасла, знаки, символи, які не мають спортивної спрямованості.

2. Мета та задача

2.1.Головна мета Заходу-розвиток  олімпійського руху в громаді, поширення ідей олімпізму серед громадян, пропаганда здорового способу життя, залучення населення до регулярних занять  фізичною культурою та спортом.

3. Дата та місце проведення

3.1.Захід проводиться 16 червня 2018 року о 9.30годині.

3.2. Місце проведення Заходу- цетральна  частина (проспект)   смт.Миколаївка.

4.Логотип

4.1. Олімпійський  день  має офіційний логотип, який повинен використовуватися в офіційній рекламі Заходу.

5. Порядок  проведення

5.1. Програма заходу включає такі дистанції пробігу та категорії учасників:

Дистанція

30-50 м

Дошкільнята (дівчата і хлопчики)

500 м

Школярі  7-14 років (дівчата і юнаки)

1000 м

Школярі  15-17 років (дівчата і юнаки)

1000 м

Студентська молодь (дівчата і юнаки)

1000 м

Ветерани спорту (жінки та чоловіки)

5.2. Для прийняття  заявок, формування забігів, визначення переможців створити суддівську бригаду у складі: Тітаренко Анатолій Іванович (головний суддя), Демченко Микола Вікторович, Ігнатьєва  Олена Петрівна (судді).

6.Учасники

6.1. До участі в Заході залучаються громадяни України та інших країн, незалежно від раси, національності та політичних уподобань.

6.2. Учасники  пробігу, яким не виповнилося 18 років допускаються  з дозволу лікаря, учасники віком від 18 років- при наявності дозволу лікаря та особистого підпису у заявці учасника.

6.3. Організації, представники яких приймають участь у Заході, подають заявки відповідної форми.

6.4. Заявки приймаються суддівської бригадою безпосередньо в день проведення Заходу.

6.5. Учасники Заходу повинні дотримуватися умов та порядку проведення Заходу, поводитися гідно.

7. Визначення переможців та їх нагородження

7.1. Визначення переможців у кожній віковій категорії  учасників здійснюється рішенням суддівської бригади.

7.2. Переможці та призери отримують грамоти та медалі.

8.Фінінсування

8.1. Захід фінансується за рахунок коштів Миколаївської селищної ради та інших джерел, не заборонених законодавством України.

Інспектор( з питань розвитку фізичної культури

та спорту Миколаївської  селищної ради)                                                                       М.В.Демченко

14 квітня 2018 р.

МИКОЛАЇВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ

смт.МИКОЛАЇВКА,  вул. ШКІЛЬНА,6

ПЕРШІСТЬ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ  2018 року

серед юнаків 2000 року народження і молодших

Початок о 10.00 год.

**********************************

Запрошуємо

всіх любителів спорту та активного відпочинку

відвідувати  секцію волейболу

Кожного вівторка та четверга о 18.00 в спортивній залі Миколаївської спеціалізованої  школи

та секцію футболу

Кожної суботи о 14.00 на майданчику зі штучним покриттям Миколаївської спеціалізованої  школи.