ВІТАЄМО ТРЕНЕРА!

Дата: 30.01.2020 14:00

Шановний Олександре ВасильовичуПрийміть від вихованців та колег ДЮСШ імені М.І.Масалітіна щиросердечні вітання з 55-річчям від Дня народження!

Ваш професіоналізм,  послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток дитячого спорту, забезпечили повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоровї!