Інформація, направлена на протидію поширенню коронавірусної інфекції

До уваги населення! З 14 листопада в Україні запроваджується "карантин вихідного дня"

11 листопада, на своєму черговому засіданні Кабмін ухвалив рішення щодо скасування адаптивного карантину, з врахуванням того, що у Україні діятиме обмеження, раніше характерні для "помаранчевої" зони.

15:50:12 13.11.2020

До відома установ, організацій і підприємств, розташованих на території Миколаївської селищної ради!

Протокольним рішенням від 08.05.2020 № 10 Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено Тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог для суб’єктів господарювання, відносно яких зняті (послаблені) карантинні обмеження.

09:25:11 15.05.2020