Інформація, направлена на протидію поширенню коронавірусної інфекції

До відома установ, організацій і підприємств, розташованих на території Миколаївської селищної ради!

Протокольним рішенням від 08.05.2020 № 10 Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено Тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог для суб’єктів господарювання, відносно яких зняті (послаблені) карантинні обмеження.

09:25:11 15.05.2020

Щодо надання коштів на благодійний рахунок з приводу запобігання поширення коронавірусу на території Миколаївської селищної ради

Станом на 14 квітня 2020 року на благодійний рахунок  на базі Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Миколаївської селищної ради для збору коштів з приводу запобігання поширення коронавірусу на території нашої громади надійшло коштів у сумі 60577,00 грн, з них перерахували:

09:24:28 15.04.2020