Інформація, направлена на протидію поширенню коронавірусної інфекції

Протокол №11 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Миколаївської селищної ради

Про скасування червоного рівня епідемічної небезпеки поширення на території Миколаївської СТГ гострої респіраторної хвороби  Covid-19

09:14:11 12.05.2021

Протокол №10 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Mиколаївської селищної ради

Про невідкладні заходи, спрямовані на підтримку суб'єктів господарювання, чия діяльність заборонена або обмежена на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території Миколаївської СТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19

12:39:32 27.04.2021

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, що склалася на території області в зв’язку зі значним перевищенням критичних рівнів наступних індикаторних показників для визначення регіонів із значним поширенням  COVID-19:

14:29:15 07.04.2021

До уваги населення! З 14 листопада в Україні запроваджується "карантин вихідного дня"

11 листопада, на своєму черговому засіданні Кабмін ухвалив рішення щодо скасування адаптивного карантину, з врахуванням того, що у Україні діятиме обмеження, раніше характерні для "помаранчевої" зони.

15:50:12 13.11.2020

До відома установ, організацій і підприємств, розташованих на території Миколаївської селищної ради!

Протокольним рішенням від 08.05.2020 № 10 Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено Тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог для суб’єктів господарювання, відносно яких зняті (послаблені) карантинні обмеження.

09:25:11 15.05.2020