До уваги населення! З 14 листопада в Україні запроваджується "карантин вихідного дня"

Дата: 13.11.2020 15:50

11 листопада, на своєму черговому засіданні Кабмін ухвалив рішення щодо скасування адаптивного карантину, з врахуванням того, що у Україні діятиме обмеження, раніше характерні для "помаранчевої" зони.

Крім того, Уряд ухвалив впровадження карантину вихідного дня.

З 00:00 суботи до 00:00 понеділка передбачено закриття розважальних і торгових центрів у вихідні дні, фітнес-центрів, а також обмеження роботи ресторанів до режиму "на виніс".

В будні дні на території України діятимуть обмеження, які діяли в "помаранчевій зоні":

- заборона надання послуг громадського харчування з 22:00 до 7:00 (окрім як на винос);

- заборона всіх розважальних закладів, дискотек тощо;

- заборонено перевезення пасажирів в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння;

- заборонено заходи, з участю більше 20 осіб (окрім окремих заходів без глядачів);

- заборонено діяльність кінотеатрів т.ін. закладів з заповненістю більше 50% місць;

- мають бути маркування для соціальної дистанції, засоби захисту тощо;

- заборона навчання в групах більше 20 осіб, або у разі якщо на самоізоляції більше 50%;

- спортзали і фітнесзали працюватимуть у разі, якщо зможуть забезпечити перебування однієї людини на 20 кв.м.

Нові правила діятимуть з 14 до 30 листопада.

Джерело: https://biz.ligazakon.net/news/199546_z-14-listopada-v-ukran-dyatime-karantin-vikhdnogo-dnya-shcho-tse-oznacha