Новини

Привітали святковим концертом підопічних відділення стаціонарного догляду до свята осені

Нещодавно колектив КУ"Центр з надання соціальних послуг" Миколаївської селищної ради та директор установи Катерина Матвєєва привітали святковим концертом підопічних відділення стаціонарного догляду зі святом осені.

15:34:15 15.09.2021

Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги

Сім’я -це найголовніше ,що має бути у дитини. Все найкраще, що є на землі, починається з родини.. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра. На жаль, не всім діткам даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Позбавлення дитини сім’ї можна назвати не просто важким періодом в її житті, а долею, яка дає себе знати вже з перших днів втрати родини. Життя дитини поза люблячим сімейним оточенням стає відразу важким. У кожного своє уявлення про щастя, але дитині бути щасливою без батьків неможливо. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання. Наразі в Україні існує декілька форм сімейного виховання для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах:

14:24:31 09.03.2021

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

У нашій країні Міжнародний день людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги своїм співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя.

13:33:40 03.12.2020