Привітали святковим концертом підопічних відділення стаціонарного догляду до свята осені

Дата: 15.09.2021 15:34

Нещодавно колектив КУ"Центр з надання соціальних послуг" Миколаївської селищної ради та директор установи Катерина Матвєєва привітали святковим концертом підопічних відділення стаціонарного догляду зі святом осені.

Душевні пісні молодшої медичної сестри Тетяни Коваль змусили всіх замислитися про життя, гуморески та вірші від завідувача відділення підняли настрій підопічним також всі могли насолоджуватися осіннім виставками. На свято завітала начальник відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення Юлія Шостак, яка також привітала підопічних відділення зі святом та подякувала колективу за чудовий настрій.

У будь-якому віці люди повинні відчувати себе потрібними, тож колектив відлілення намагається віддати все тепло та турботу своїм підопічним.

Щира подяка працівникам відділення за організацію чудового свята!