Інформація земельного відділу

Нормативно-грошова оцінка земель Миколаївської ОТГ на 2017 рік

Щодо дотримання вимог законодавства про картографічні роботи

Про визначння шкоди та збитків особистим селянським та фермерським господарствам внаслідок збройної агресії рф

З метою інформування особистих селянських та фермерських господарств, що зареєстровані як фізичні особи підприємці, доводимо до  відома, що Кабінетом Міністрів України запроваджено процедру оцінки шкоди та збитків, завданих їм внаслідок збройної агресії рф, відповідно до Порядку, викладеного за посиланням:

14:29:30 02.10.2023

Умови участі в програмі бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні, яку реалізовує Данська рада у справах біженців (далі -DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську

Головною метою такого партнерства є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва, а також залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.

15:20:42 30.01.2023