Новини за 2021 рік

СПОРТ. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК ЄДНАННЯ-2021»

За підтримки ФК «Вікторія» юні вихованці відділення футболу ДЮСШ ім.М.І.Масалітіна приймали участь у відбірковому етапі широкомасштабного Всеукраїнського дитячого турніру «Кубок єднання-2021», що проходив у Сумах 20 вересня.

15:27:30 22.09.2021

СПОРТ. ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту України  14 вересня у Миколаївській громаді за ініціативи керівництва громади та відділення Національного Олімпійського Комітету України в Сумській області відбулося грандіозне спортивне свято- «Олімпійський урок» .

11:22:27 15.09.2021

СПОРТ. ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛ

З 23 по 27 серпня в Сумах проходив дитячо-юнацький турнір Асоціації футболу Сумщини серед юнаків 2005-2006 років народження до З0-річчя Незалежності України. На полях стадіону «Авангард» та футбольного центру «БАРСА»  зустрічалися кращі дитячі команди-переможці та призери останніх років ДЮФЛ Сумщини. Запрошення на турнір отримали і юні футболісти ДЮСШ імені М.І.Масалітіна. Змагатися на рівних з іменитими та титулованими командами нашим хлопцям поки що не вдалося. Команда юнаків  поступилися всім суперникам і в підсумку посіла останнє місце, але хлопці набралися  досвіді виступів  на такому рівні перед стартом у чемпіонаті ДЮФЛ Асоціації футболу Сумщини цього року. Кращим гравцем на турнірі в нашій команді було визнано Владислава Лісогора.

17:20:09 03.09.2021

СПОРТ. ВІДКРИТІ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З КРОСУ СЕРЕД УЧНІВ ДЮСШ

12 серпня в Сумах відбулися відкриті літні обласні змагання з кросу серед учнів ДЮСШ. Приймали участь у змаганнях і вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ імені М.І.Масалітіна.  Кращі результати показали: Сурело Іван, Губський Артем, Журавльов Юрій - потрапили до десятки кращих юних атлетів. Тож, підготовка до зимових стартів триває за планом.

15:01:55 13.08.2021

СПОРТ. У ФУТБОЛ ГРАЛИ-ДЕНЬ МОЛОДІ ВІДМІЧАЛИ

12 серпня на стадіоні ФК «Вікторія» відбулися змагання з футболу «Ліги дворового футболу 8х8» з нагоди святкування Міжнародного дня молоді. Команди «Мрія», «Марс» та «Мир» виборювали звання кращої команди Ліги.

11:57:07 13.08.2021

ФУТБОЛ. ВИЗНАЧИЛИСЯ  ПРИЗЕРИ  ПЕРШОСТІ БІЛОПІЛЬЩИНИ  2021 РОКУ

Після першого кола наша команда «Вікторія-2»  відставала від лідера білопільської «Молоді» на три очки, що цілком при збігу всіх позитивних обставин, можливо було і відіграти. Та перша ж гра на своєму полі з командою «Сейм-Агросвіт» приносить несподіваний результат- 1:2 на користь гостей з Рижівки.  Після цієї гри стало зрозуміло, що чемпіонські амбіції  «Вікторії-2» потрібно відложити, як мінімум  до наступного року. Перемога на виїзді в другому турі з рахунком  2:1 у  Річках закріпила нас на другій позиції. Заключний матч з найзапеклішим суперником у Білопіллі мав більш принциповий характер для обох команд і результат не мав важливого значення в турнірній таблиці.  Видовищна гра в якій було вилучення, безліч не реалізованих моментів обома командами  завершилася  боєвою нічиєю-1:1.

11:15:11 11.08.2021

ФУТБОЛ. ПЕРШЕ КОЛО ЧЕМПІОНАТУ БІЛОПІЛЬЩИНИ ЗАВЕРШИЛИ  НА ДРУГОМУ МІСЦІ

Завершилося перше коло чемпіонату  Білопільщини  2021 року по футболу. Аматорський  футбол потроху вимирає на Білопільщині  і це доводить той факт, що участь у змаганнях приймають лише чотири команди-це найгірший показник за всі роки проведення змагань. А були часи, коли чемпіонат Білопільського району був поділений на дві групи і в кожній було по дев’ять команд.  То були золоті часи, так , не було гаджетів, інтернету, але молодь на селі була більш згуртованою і вільний час та дозвілля проводила на стадіоні-село чекало і жило футболом.

15:22:33 20.07.2021

СПОРТ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ

У місті Тростянець 10-11 липня відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті спортивного журналіста О.Мащенка серед юнаків та дівчат, які зібрали кращих юних біатлоністів України.  Наш земляк Богдан БОРКОВСЬКИЙ, що виступає нині за ШВСМ м.Суми, посів перше місце в мас-старті (лижеролери) серед юнаків.

13:19:39 15.07.2021

ФУТБОЛ. ВИБОРЮЄМО БРОНЗОВІ НАГОРОДИ НА КИЇВЩИНІ

11 липня в м.Васильків Київської області пройшов одноденний Всеукраїнський дитячий турнір Асоціації дитячих футбольних клубів України. Збірна команда ДЮСШ імені М.І.Масалітіна під керівництвом тренера Олексія Тюріна теж приймала участь у змаганнях і посіла ІІІ місце. Не  залишили поза увагою організатори і майстерність окремих гравців нашої команди: Денис Сіряченко був визнаний кращим воротарем турніру, а Владислав Лісогор- кращий гравець команди.

13:23:20 14.07.2021