Новини за 2021 рік

РІЗДВЯНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

Спортивне свято своїм вихованцям організував та провів тренер відділення лижних гонок ДЮСШ імені М.І.Масалітіна Олександр Сорока. Різноманітні  естафети та цікаві конкурси не залишили дітей байдужими. Вихованці приймали  активну участь у змаганнях та докладали зусиль  задля перемоги.  Нагородою цього  Різдвяного вечора  для дітей стали: святковий  настрій та солодощі, які смакували із задоволенням усі разом.

15:36:49 14.01.2021

ДЮСШ імені М.І.МАСАЛІТІНА: ДАРУВАТИ ДІТЯМ СВЯТО

Свято футболу подарувала ДЮСШ імені М.І.Масалітіна своїм вихованцям   та їхнім батькам напередодні Нового року та Різдва. Не має нічого кращого, ніж бачити радісними та усміхненими своїх вихованців, задоволених та приємно здивованих від побаченого батьків, – говорить тренер дітей Олексій Тюрін. Саме такими були його вихованці та їхні батьки під час новорічних футбольних баталій і коли отримували нагороди за призові місця та футбольну атрибутику кращих команд світу особисто від свого наставника.

16:16:24 05.01.2021